۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه مقصدجو تماس بگیرید.

گروه مقصدجو آماده همکاری در سراسر کشور می باشد.

کارتن سازی

کارتن سازی

کارتن سازی

 برای کارگاه راه اندازی خط تولید کارتن سازی همواره باید ما به طور مستمر، فرآیند تولید بسته بندی را خودکار و بهبود دهید، انواع جدید ماشین آلات کارتن سازی را خریداری مکنید، مواد مختلف را آزمایش کرده ، ما آماده ایم تا 2 برابر گزینه های طراحی بیشتر با کیفیت بهتر را به شما ارائه دهیم!

در زیر لیستی جزئی از تجهیزاتی که برای بسته بندی استفاده می کنیم آورده شده است. اینها ماشین های دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که به ما امکان می دهند بسیاری از عملیات را با کیفیت بالا انجام دهیم. در اینجا شایان ذکر است که تجهیزات فقط نیمی از موفقیت است. برای تولید باکیفیت بسته بندی، فرآیندهای تکنولوژیکی و تجاری تصفیه شده در شرکت و همچنین تیم نزدیک متخصصان ماهاپک از اهمیت کمتری برخوردار نیستند.

دستگاه های برش کاغذ 920 میلی متر، 1150 میلی متر، 1370 میلی متر

حداکثر طول برش: 920 میلی متر، 1150 میلی متر، 1370 میلی متر

تقریباً تمام مواد اولیه در ساخت بسته بندی نیاز به پیرایش، برش و برش در قالب دارند. کاغذ خرد کن یا گیوتین – امکان برش مواد ورق را در یک پشته با دقت 0.1 میلی متر فراهم می کند.

پرس نیمه اتوماتیک برای حک کردن تا فرمت A1

حداکثر اندازه ورق 1000x700mm

پرس منبت نیمه اتوماتیک به شما این امکان را می دهد که تصاویر را با استفاده از فویل روی کاغذ و مقوا اعمال کنید. برای بسته بندی کاغذی طراحان، منبت ممکن است تنها روش کاربردی باشد. برای جعبه هایی با چاپ تمام رنگی، برجسته سازی یک عنصر طراحی اضافی است.

پرس بوته ML سری A1

حداکثر اندازه ورق: 1040x720mm

از آنجایی که ما جعبه‌های مختلفی از جعبه‌های کوچک برای حلقه‌ها تا جعبه‌های بزرگ برای مجموعه‌های هدیه، کلاه و غیره تولید می‌کنیم – به پرس بوته‌ها در هر دو فرمت A1 و A2 نیاز داریم.

این تجهیزات امکان پردازش ورق های A1 با فرمت چاپ را فراهم می کند. بنابراین، ما می توانیم جعبه های بسیار بزرگ تولید کنیم.

بوته پرس نیمه اتوماتیک 1200x2000mm Rabolini Imperia G

دستگاه کلاس سنگین برای برش محصولات پیچیده با چاقوهای بلند و همچنین جعبه های بزرگ و بسیار بزرگ.

عملاً چنین ماشین هایی در روسیه وجود ندارد.

پلاتر برش تخت دیجیتال:

زمینه برش: 2500×1700 میلی متر
ابزار برای برش، چین، آسیاب، برش مواد فوم
توانایی پردازش مواد تا ضخامت 50 میلی متر.

پلاتر تخت مسطح بیش از هر چیز اجازه می دهد تا نمونه های آزمایشی بسته بندی را بدون ساخت قالب و فرآیند پانچ تولید کند. ما مطمئن می شویم که یک نمونه آزمایشی از هر محصول قبل از شروع اجرا تهیه می کنیم.

علاوه بر این، پلاتر به شما امکان می دهد تا نسخه های کوچک جعبه ها را بدون سفارش تمبر تولید کنید و هزینه و شرایط را کاهش دهید.

خطوط تغذیه خودکار چسب

حداکثر عرض چسب: 600 میلی متر

چنین خطوطی اجازه می دهد تا فرآیند مونتاژ جعبه های چند لایه و اجزای آنها را خودکار کند، بهره وری را افزایش دهد و تولید پایدار را تضمین کند. تجهیزات یک ورقه را از پشته برمی دارند، آن را با چسب می پوشانند و آن را به کمربند حمل و نقل تحویل می دهند، جایی که عملیات بعدی برای چسباندن جعبه ها انجام می شود.

چندین قطعه از تجهیزات به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان با گردش های مختلف کار کنید.

لمینت نیمه اتوماتیک فرمت A1

حداکثر عرض لمینت: 720 میلی متر

لمیناتور تجهیزاتی است که برای اعمال یک لایه نازک (لمینیت) بر روی چاپ های چاپ شده لازم است. در تولید بسته بندی لمینت، برای اطمینان از دوام جعبه ها، از محافظ لمینیت برای آسترها استفاده می کنیم. بنابراین، تجهیزاتی مانند لمینت بسیار مهم است.

دستگاه اتوماتیک برش شیار در مقوا

حداکثر فرمت قطعه کار: 450x800mm

این دستگاه برای برش شیارها در صفحات مقوایی طراحی شده است. چنین تجهیزاتی برای تولید جعبه هایی با گوشه های “تیز” ضروری است. تجهیزات نسبتا منحصر به فرد برای بازار روسیه.

دستگاه درب ساز اتوماتیک

حداکثر فرمت درب: 450x950mm

دستگاه جلد ساز اتوماتیک برای تولید قفسه کتاب طراحی شده است. دستگاه تمام عملیات لازم را انجام می دهد: پوشش با چسب، قرار دادن طرفین، خم کردن لبه ها، فشار دادن پوشش تمام شده.

ثبات، کیفیت، دقت مجموعه پوشش اتصال در 0.5 میلی متر. ما از این دستگاه برای تولید جعبه های فلپ مغناطیسی، جعبه کتاب و جعبه ترانسفورماتور استفاده می کنیم. بهره وری حدود 8000 عملیات در هر شیفت است.

دستگاه های نیمه اتوماتیک برای جعبه های “چین”

اندازه جعبه: از 50x50x10mm تا 300x300x100mm

این تجهیزات به شما امکان می دهد سرعت تولید جعبه های چند لایه را افزایش دهید. پس از چسباندن آستر به تخته صحافی خالی، تمام طرف جعبه باید کاملا اتو شود تا حباب ها از بین بروند و کاغذ را محکم و محکم به تخته صحافی فشار دهید. این دستگاه به شما اجازه می دهد تا جعبه را از هر طرف به سرعت فشرده کنید. بدون صاف شدن، بدون خراش، با کیفیت عالی.

چندین قطعه از تجهیزات به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان در یک جریان با گردش های مختلف کار کنید.

دستگاه های نیمه اتوماتیک برای مونتاژ جعبه در حجم

اندازه جعبه: از 50x50x10mm

اساس جعبه چند لایه مقوا صحافی است. پس از برش، تخته صحافی یک تخته صاف است. برای راحتی بسته بندی قطعه کار – ما آن را “در حجم” جمع می کنیم و گوشه ها را به طور ایمن روی یک نوار مخصوص می بندیم. وجود چنین تجهیزات به ظاهر ساده ای باعث می شود تا در مواقعی سرعت این عملیات افزایش یابد.

چندین قطعه از تجهیزات به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان در یک جریان با گردش های مختلف کار کنید.

چاپ پرس صحافی

حداکثر فرمت: 700x450mm

ما از پرس ها در تولید قفسه کتاب و در تولید محصولات پیچیده استفاده می کنیم، جایی که لازم است مواد مسطح بسیار محکم به یکدیگر فشار داده شوند. فشار دادن به شما امکان می دهد تا کیفیت ایده آل جلد کتاب را دریافت کنید: بدون حباب، بدون فرورفتگی. فشار دادن بیشتر پوشش ها را صاف می کند.

چندین قطعه از تجهیزات به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان در یک جریان با گردش های مختلف کار کنید.

دستگاه پرس ورق مقوا نیمه اتوماتیک

حداکثر عرض: 900 میلی متر

به این نوع ماشین «تقویم» نیز می گویند. ما از تقویم برای لمینیت تخت ورق ها و همچنین در تولید جلد کتاب استفاده می کنیم.

چندین قطعه از تجهیزات به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان در یک جریان با گردش های مختلف کار کنید.

دفترچه راهنمای پرس برجسته

پرس برجسته به شما این امکان را می دهد که تصاویر را با استفاده از فویل روی کاغذ و مقوا اعمال کنید. برای بسته بندی کاغذی طراحان، منبت ممکن است تنها روش کاربردی باشد. برای جعبه هایی با چاپ تمام رنگی، برجسته سازی یک عنصر طراحی اضافی است.

اپلیکاتورهای چسب دستی

حداکثر عرض چسب: 700 میلی متر

خطوط کاربرد دستی برای تولید قطعات کوچک و متوسط ​​ضروری است، و همچنین برای پردازش قطعات کوچک مناسب است: چسباندن کاغذهای انتهایی برای قفسه کتاب، مونتاژ اجزای مختلف برای جعبه های چند لایه (درج های داخلی، کناره های میانی و غیره). اپراتور قطعه کار را از دستگاه عبور می دهد و یک لایه چسب به طور مساوی دریافت می کند.

چندین قطعه از تجهیزات به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان در یک جریان با گردش های مختلف کار کنید.

+
انواع تجهیزات چاپ گام به گام برای
 • کوتاه کردن گوشه ها
 • سوراخ های حفاری
 • تنظیم حلقه های پیکولو
 • برش مواد رول
 • نوارهای برش
 • تجهیزات کار با چسب ذوب داغ

کارتن سازی برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه مقصدجو تماس بگیرید.

گروه مقصدجو آماده همکاری در سراسر کشور می باشد.

مفهوم کسب و کار

نکته اصلی این است که تولید جعبه های مقوایی را باز کنیم که به کارخانه ها و کارخانه های مختلف فروخته می شود. مزیت این است که نیازی نیست محصولات خود را تکه تکه بفروشید، باید چندین مشتری بزرگ پیدا کنید که کل محصول به آنها فروخته شود. این می تواند کارخانه های شیرینی پزی، کارخانه های نوشیدنی و ودکا و هر شرکت دیگری در زمینه صنایع غذایی … تولید کنندگان تجهیزات و لوازم الکترونیکی نیز به جعبه های مقوایی نیاز دارند.

برای اجرا چه چیزی لازم است؟

بهترین از همه، این تجارت، البته، در شهرهای بزرگ که در آن یافتن مشتری بالقوه آسان است، کار خواهد کرد. اما اگر در یک شهر کوچک شرکت هایی وجود داشته باشند که کالاهای خود را تولید و می فروشند، خرید جعبه های مقوایی از شما برای آنها سود بیشتری خواهد داشت تا اینکه در شهر دیگری سفارش دهید.
<اصلی ترین مرحله پرهزینه اجرای یک ایده تجاری، چیدمان محل و خرید تجهیزات و مواد اولیه لازم است.
سخت ترین کار پیدا کردن اتاقی است که شرایط زیر را برآورده کند:

 • مساحت متوسط ​​100 متر مربع برای ماشین آلات و 50 متر مربع برای انبار.
 • دمای هوای داخلی + 18 درجه، در انبار +5، رطوبت – 80٪؛
 • اتاق باید کاملاً خشک باشد و از رطوبت محافظت شود.

کارتن سازی برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه مقصدجو تماس بگیرید.

گروه مقصدجو آماده همکاری در سراسر کشور می باشد.

مرحله بعدی خرید تجهیزات است. فرآیند تولید خود شامل مراحل زیر است:

 • برش ورق؛
 • چاپ روی مقوا؛
 • تولید انواع جعبه؛
 • ظروف چسب.

این به تجهیزات زیر نیاز دارد:

 • دستگاه برش و چین;
 • دستگاه فلکسوگرافی;
 • پرس خودکار؛
 • پوشه چسب.
دستگاه فلکسوگرافی

دستگاه فلکسوگرافی

علاوه بر همه اینها، ایجاد شرایط کاری برای کارکنان، اختصاص گوشه ای برای مدیران و حسابداران و یا اجاره دفتر مجزا ضروری است. اتاق را به حمام، سیستم نظارت تصویری و زنگ هشدار مجهز کنید.

دستورالعمل های گام به گام راه اندازی خط تولید کارتن سازی

پس از طراحی و انجام محاسبات برنامه مالی ، می توانید اجرای یک پروژه تجاری را شروع کنید:

خط تولید کارتن سازی

خط تولید کارتن سازی

 1. ثبت. اخذ کلیه مجوزهای لازم جهت تولید و فروش محصولات.
 2. جستجو و تجهیز اماکن، دفتر و انبار. در حالت ایده آل، هر سه اتاق در یک یا به گونه ای که به یکدیگر نزدیک باشند ترکیب شوند.
 3. استخدام کارمندان: حسابدار، نگهبان، حداقل سه کارگر. شاید شما خودتان تمام اسناد و محاسبات مالی را انجام دهید. این امر نیاز به یک کارمند را کاهش می دهد.
 4. خرید تجهیزات. حداقل 4 دستگاه، میز کار، مبلمان برای کارمندان، لوله کشی، تجهیزات اداری مورد نیاز است. تمامی تجهیزات قابل خرید و استفاده است. علاوه بر این، باید برای دوربین های نظارتی و دزدگیر هزینه کنید. همچنین برای تحویل کالا به ماشین نیاز دارید.
 5. خرید مواد اولیه. شما باید جعبه هایی را از مقوای راه راه بسازید.
 6. تبلیغات. از هر تکنیک بازاریابی می توان استفاده کرد: تبلیغات در رسانه ها، اینترنت، اطلاعیه ها در ایستگاه های اتوبوس، بنرها و بروشورها. در ابتدا، می توانید بروشورهای تبلیغاتی را با اطلاعات دقیق در مورد کسب و کار، محصول و قیمت های خود سفارش دهید و همچنین شخصاً آنها را در اختیار همه شرکت ها – مشتریان بالقوه قرار دهید.

 

خطرات و معایب کسب و کار

عمده ترین مشکلات مرتبط با این پرونده، چیدمان مکان مناسب و جستجوی مشتریان است. علاوه بر این، مشکلات داخلی ممکن است مانند هر تولیدی ایجاد شود – مشکلات حمل و نقل، تامین کننده مواد اولیه، کارگران، خرابی تجهیزات و موارد دیگر. البته می توان از همه اینها با یک طرح تجاری خوب اندیشیده شده و ماهرانه جلوگیری کرد.

نتیجه

به طور کلی، تجارت کارتن یک تجارت تجاری است که هم سودآور است و هم مرتبط. و این تجارت تا زمانی که تولیدکنندگان مواد غذایی، نوشیدنی یا فناوری نیاز به حمل و نقل کالاهای خود داشته باشند، درآمدزایی خواهد داشت.

کارتن سازی برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه مقصدجو تماس بگیرید.

گروه مقصدجو آماده همکاری در سراسر کشور می باشد.