۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

چاپ کارتن

چاپ کارتن

تولید و فروش دستگاه چاپ کارتن با بیشترین کیفیت و دقت در مقصد جو برای استعلام قیمت دستگاه چاپ کارتن تماس بگیرید.

دستگاه چاپ روی کارتن

چاپ کارتن

چاپ کارتن

یکی از دستگاه هایی که در کارخانه و کارگاه فرآوری کارتن لازم است، دستگاه چاپ روی کارتن است. این دستگاه انواع مختلف با کیفیت و قیمت گوناگون دارد و عکس ها و نوشته های موردنظر را روی کارتن های بزرگ و کوچک چاپ می کند. بهتر است پیش از خرید این دستگاه ها اطلاعات کاملی درد مورد آن داشته باشید.

ماشین چاپ روی کارتن در کارتن سازی

برای داشتن یک کارگاه یا کارخانه کارتن سازی و برپایی این کسب و کار، به دستگاه های گوناگون برای ساخت قسمت های گوناگون کارتن لازم است. احد از دستگاه هایی که وجودش برای ساخت کارتن زیاد مهم است، تجهیزات چاپ روی کارتن است. این دستگاه، کارخانه تولید کارتن شما را تکمیل می کند.

دستگاه های مربوط به کارخانجات، دستگاه هایی پرکاربرد، وزین و گران قیمت هستند و نگهداری و تعمیر آن ها نیز مانند دیگر دستگاه های الکتریکی موجود در بازار نیست. در نگهداری تجهیزات مقصدجو و حفظ نکات ایمنی آن، باید پروا داشته باشید که تمام نکات را رعایت کنید در غیر اینصورت در چهره خراب شدن این دستگاه ها، گاهی اوقات زحمت زیادی را باید متحمل شوید.

به دلیل جزئیات ریز مربوط به این دستگاه، بهتر است در عقیده داشته باشید که خریدتان حتما از یک فروشگاه معتبر، حائز ضمانت و قابل اعتماد باشد. وانگهی به این نکته هم پروا کنید که فروشگاه مورد عقیده برای خرید این محصولات، بهتر است خدمات پس از فروش برای وسایل خود ارائه دهد.

 

خرید دستگاه چاپ روی کارتن

خرید دستگاه چاپ روی کارتن

خرید دستگاه چاپ روی کارتن11

 

مورد دیگر در خرید دستگاه های کارخانه ای این است که این دستگاه ها انواع گوناگون دارند. ممکن است مدلی که شما به عنوان دستگاه اصل خریداری می کنید، نمونه ای بی کیفیت تر باشد که تنها نما مناسبی داشته باشد. یا اینکه در کشورهای خارجی امکان دارد یک وسیله دست دوم را سرویس کنند و با ظاهری مناسب، به عنوان دستگاه نو و استفاده نشده بفروشند. بعد باید در خرید این دستگاه بسیار دقت کنید و به خصوص از افرادی که معتبر باشند به اندازه کافی در این مقوله تجربه و چیرگی داشته باشند، خرید کنید.

از مسائل مربوط به دستگاه می توان به این اشاره کرد که اگر بیچارگی به تعمیر داشته باشند، نمی توان مشابه سایر دستگاه های موجود در بازار آن را به تعمیرگاهی سپرد و چشمداشت داشت به سرعت تعمیر شود. این دستگاه ها حائز قطعات خاص هستند و به تعمیرکاران و مهندسان ویژه این وسایل دربایستن دارند که با ساختار کامل آن آشنا باشد.

 

خدمات بعد از فروش دستگاه چاپ

 

موضوع این است که اگر شما تعمیرکار پسندیده را هم پیدا کنید، ممکن است نیاز به تعویض قطعه ای باشد. پس باید جایی را داشته باشید که بتوان قطعات باکیفیت ماشین آلات چاپ کارتن را خریداری کرد که پس از چند ماه دوباره مشکلی قبل نیاید.

در صورتی که شما از کارخانه معتبری خرید کنید که خدمات بعد از فروش نیز داشته باشد و از اصل بودن و کیفیت مناسب اجناس آن ها اطمینان داشته باشید، اگر بعد از مدتی به هر دلیلی دستگاه چاپ شما دچار مشکلی شود، می توانید آن را به فروشگاه موردنظر بسپرید و خیالتان راحت باشد که کارآزمودگان چیره دست در این زمینه دستگاه شما را تندرست تحویل می دهند. در صورت نیاز به جایگزینی تکه نیز خودشان آن را سپریدن می دهند. دیگر نیاز نیست شما وقت و خرج اضافی صرف کنید.

کاربرد دستگاه چاپ کارتن سازی

این دستگاه برای انتقال رنگ روی کارتن ساخته شده کاربرد می شود. این دستگاه طرح لازم دربرگیرنده الگوهای خاص یا مقاله را رو جعبه یا کارتن چاپ می کند. توانایی بهره‌گیری برای جعبه های حقیر الی کارتن های کبیر مشابه کارتن یخچال را دارد.

طرز شغل دستگاه چاپ به این صورت است که از رنگ های آبشور و کلیشه استفاده می کند و به چهره مهر روی همه کارتن های مربوط به آن تقسیم تکرار می شود. ماشین آلات چاپ کارتن سازی قسمت های مختلفی دارد که شامل؛ دو غلطک برای منتقل کردن رنگ به کلیشه، سیلندر بشکه ای برای بستن کلیشه  و فرستادن رنگ روی کارتن، دو گونیا برای حرکت و کنترل کردن شغل در مسیر چاپ روی آن است.

انواع دستگاه چاپ روی کارتن

دستگاه چاپ انواع مختلفی دارد که با پروا به میزان سرمایه ای که فرد برای این کار داشته باشد، می طاقت جنس، کیفیت، مدل های گوناگون و تاثیر های گوناگون آن را انتخاب و خریداری کند. در زیر انواع مختلف این دستگاه را برای شما آورده ایم:

دستگاه چاپ دو رنگ
دستگاه چاپ سه رنگ
دستگاه چاپ چهار رنگ
دستگاه چاپ ترکیبی
دستگاه چاپ فلکسو

انواع این دستگاه ها را می تاب بر حسب دربایستن انتخاب کرد و پس از گزینش نوع آن، می توانید با بها های گوناگون گونه ها کیفیت های دستگاه چاپ روی کارتن را گزینش کنید. پیشنهاد می دهیم لغایت حد امکان دستگاه بسیار باکیفیتی انتخاب کنید که نیازی به تعمیرات همیشگی نداشته باشد. وانگهی واضح است که هرچه دستگاه با کیفیت تر باشد، چاپ روی کارتن نیز باکیفیت تر خواهد بود.

قیمت دستگاه چاپ کارتن

چاپ کارتن

قیمت چاپ کارتن

ساخت دستگاه چاپ کارتن