۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

هزینه راه اندازی تولید کارتن

هزینه راه اندازی تولید کارتن برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با گروه مقصد جو تماس بگیرید.

خریداران بسته به نوع محصول و بسته بندی می توانند سه نوع مدل دستگاه کارتن سازی را انتخاب کنند. واحدهای افقی جعبه را تا می کنند تا محصولات را بتوان از کنار بارگیری کرد یا داخل جعبه تسمه نقاله قرار داد. واحدهای عمودی جعبه ها را جهت می دهند تا بتوان آنها را از بالا بارگیری و آب بندی کرد. دستگاه‌های کارتن‌سازی به جای اینکه ابتدا جعبه را آماده کنند، جعبه را در اطراف محصول تشکیل می‌دهند. این ماشین‌ها بالاترین سطح سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهند، اما تمایل دارند نرخ تولید پایین‌تری نیز داشته باشند.

در مقایسه با جعبه های تاشو و بسته بندی با دست، دستگاه کارتن سازی مزایای بسیاری را برای تولید کنندگان فراهم می کند. این ماشین‌ها امکان بسته‌بندی سریع و کارآمد را در پروژه‌های بزرگ فراهم می‌کنند که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا اهداف تولید را برآورده کنند. یک دستگاه کارتن سازی همچنین میزان نیروی کار انسانی درگیر در ساخت را کاهش می دهد که می تواند هزینه ها را در طول زمان پایین نگه دارد. این ماشین‌ها همچنین تطبیق‌پذیری و انعطاف‌پذیری طراحی را برای کار با انواع مختلف محصولات و بسته‌بندی ارائه می‌کنند.

یکی از اشکالات احتمالی دستگاه کارتن سازی، سرمایه گذاری اولیه قابل توجه مرتبط با این تجهیزات است. این هزینه بالا ممکن است این ماشین‌ها را برای تولیدکنندگان کوچک یا تولیدات کوچک غیرعملی کند. شرکت‌ها باید قبل از تصمیم‌گیری برای انجام این سرمایه‌گذاری، هزینه‌های نیروی انسانی برای تا کردن و بسته‌بندی را در مقابل هزینه و بهره‌وری بیشتر تجهیزات کارتن‌سازی بسنجید.

هزینه راه اندازی تولید کارتن

هزینه راه اندازی تولید کارتن

 

هزینه راه اندازی تولید کارتن

 

بسته بندی ثانویه عبارت است از گروه بندی چندین مورد منفرد در یک ظرف ثانویه. بسته به محصول شما، ممکن است به معنای یک محصول واحد در ظرف باشد. راه حل های بسته بندی ثانویه پس از بسته بندی محصول شما و آماده قرار گرفتن در کانتینر حمل و نقل ارائه می شود. با بسیاری از گزینه های تجهیزات بسته بندی خودکار ثانویه در بازار، چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنید؟

راه حل شما دقیقاً بر اساس نیازهای شما خواهد بود. در هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو، هنگام تعیین بهترین راه حل بسته بندی ثانویه برای شما، عواملی مانند نوع محصول و بسته، سرعت، تعداد دستور العمل ها و الگوهای بسته بندی و موارد دیگر در نظر گرفته می شود. هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو تیم متنوعی از کارشناسان را برای کمک به شما در این فرآیند آماده کرده است.

ماشین آلات کارتن سازی

طیف وسیعی از ماشین آلات بسته بندی کیس ما شامل دستگاه های کارتن سازی برای جعبه های آمریکایی (هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو)، دستگاه های بسته بندی و پرکننده سینی، دستگاه های شکل دهی سینی، بسته بندی در اطراف دستگاه های بوکس، بسته بندی در اطراف دستگاه ها و دستگاه های چند بسته است.

با توجه به طراحی نوآورانه ای که تمام ماشین های بسته بندی ما بر اساس آن طراحی شده اند، این ماشین ها همه در دسترس، فشرده و قوی هستند.

توجه ویژه ای به این ماشین ها برای کاهش مداخله اپراتور برای تغییر قالب به چند عملیات ساده معطوف شد.

مکانیک دستگاه و جعبه الکتریکی استفاده از دستگاه را ساده می کند و در اینجا دسترسی کامل به داخل دستگاه امکان تشخیص، تعمیر و نگهداری و تمیز کردن فوری را فراهم می کند.

ماشین‌های ما می‌توانند با مقوای باز، جعبه‌ها، سینی‌ها، جعبه‌های خالی، جعبه‌ها و جعبه‌ها در قالب‌های مختلف برای طیف وسیعی از محصولات کار کنند.

ما طیف کاملی از ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک با جعبه را داریم که می توان آنها را به صورت جداگانه تولید و فروخت یا یک خط بسته بندی کامل.

مزایای ماشین آلات هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو
 • کاهش بار در ماشین آلات با سرعت بالا و طولانی مدت
 • جعبه های متناسب با محصول شما
 • 24/7، 365 روز در سال عیب یابی ماشین با هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو
 • گزینه های چاپ برای برندسازی بسته بندی بهتر
 • کاهش هزینه های بسته بندی
 • کاهش ردپای کربن
 • آزادی از اتکا به اشخاص ثالث

جعبه سازی هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو

مزایای ماشین آلات

مزایای ماشین آلات

برای توزیع کنندگان جعبه

 

با تکنولوژی هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو ساخت جعبه های خود بسیار ساده تر از آنچه فکر می کنید است. هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو قول به:

 • ماشین جعبه سازی مناسب را برای نیازهای خود توصیه کنید
 • به شما کمک می کند تخته موجدار ورق را با قیمت های رقابتی تهیه کنید.
 • کارکنان خود را آموزش دهید و پشتیبانی آینده را ارائه دهید.
 • ماشین آلات را برای شما نگهداری و سرویس کنید.

ما حتی می توانیم به ترتیب تامین مالی ماشین آلات با نرخ های بسیار رقابتی کمک کنیم. چرا به صدها توزیع کننده و کارگزار جعبه در سراسر جهان که با دستگاه های هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو اکنون از ساخت جعبه های کوتاه مدت سود می برند، بپیوندید؟

سه دلیل قوی برای اینکه چرا باید سیستم هزینه راه اندازی تولید کارتن مقصدجو را در نظر بگیرید 

1. سود حاصل از فروش جعبه راه راه موجود خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

2. با تحویل سریع مقادیر کوچک سفارش و جعبه های اندازه سفارشی، خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهید.