۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

قیمت ماشین آلات کارتن سازی

قیمت ماشین آلات کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

درباره قیمت دستگاه کارتن سازی باید گفت ارزش واقعی هر دستگاه کارتن سازی دست دوم و نو براساس قطعات و ابزارهایی است که روی آن دستگاه کارتن سازی کار گذاشته شده است مشخص میشود،یعنی تمام دستگاه های کارتن سازی دست دوم ونو ساختار و اسکلت آن ها یکی هستند.

و چیزی که برای با ارزش شدن دستگاه های کارتن سازی و قیمت دستگاه کارتن سازی دست دوم تاثیرگذار است، قطعات دستگاه کارتن سازی میباشد .

و با این اوضاع دلار و قیمت آهن و تیغ  spk، تعمیرکردن و تعویض بعضی از قطعات دستگاه های کارتن سازی دست دوم واقعا گران تمام میشود و قیمت دستگاه های کارتن سازی دست دوم را بالا میبرد. مثلا من راحت میتوانم دستگاه برش کارتن را طوری بسازم که قیمت دستگاه بسیار پایین باشد.

مثلا زخامت لوله دستگاه را نازک استفاده کنم و جنس تیغ را به جای spk فولاد استفاده کنم و از تمام مواردی که دستگاه را به دستگاه باکیفیت تبدیل میکند بزنم تا قیمت دستگاه را کاملا پایین بیاورم و خریدار دستگاه کارتن سازی گمان میکند دستگاه صفر خریداری کرده.

و حداقل چندین سال به او کار میدهد، ولی باور کنید همچون افرادی وجود دارند که راه و روش رقابت کردن را بلد نیستند از کار دزدی میکنند.

 

گروه مقصد جو تولید کننده ی  تمامی ماشین آلات کارتن سازی  : دستگاه چاپ کارتن و برش کارتن، دستگاه لمینت، دستگاه دایکات ، دستگاه چاک زن، دستگاه تسمه کش و غیره می باشد.

تیزر تبلیغاتی فروش ماشین آلات کارتن سازی مقصدجو

پروفیل نازک و ورق ضعیف و لوله های نازک استفاده میکنند تا قیمت دستگاه کارتن سازی را پایین بیاورند بارها شده بنده دستگاه کارتن سازی دست دوم را طوری سرویس و تعمیر کرده ام که دستگاه کاملا نو شده است.

و قیمت دستگاه واقعا بالا رفته اما خریدار دستگاه واقعا دستگاه باکیفیت خریداری کرده یعنی درکل دستگاه کارتن سازی را از شخص مطمئن خریداری کنید و به قسم های فروشنده اهمیت ندهید.

دوستان توجه کنید!بعضی از دوستان قصد خرید دستگاه کارتن سازی دست دوم را دارند و پس از اینکه  قیمت دستگاه های کارتن سازی دست دوم را میپرسند  میروند و از دلال یا هرجای دیگر نیز قیمت دستگاه کارتن سازی دست دوم را میپرسند و دنبال دستگاه های ارزان قیمت هستند و اصلا به خرابی و سالم بودن دستگاه توجه نمیکنند.

و برایشان اهمیتی ندارد که دستگاه را از چه کسی خریداری میکنند و بعد از چند ماه اگر دستگاه خراب شد آیا کسی هست که دستگاه را تعمیر کند ؟

آیا دستگاهی که ارزان خریداری کرده اید سالم است؟آیا به دستگاه خدمات میدهند؟آیا نصب و راه اندازی در کارگاه کارتن سازی انجام میدهند؟ .

آیا آموزش کارکردن با دستگاه های کارتن سازی دست دوم را میدهند؟

آیا در مورد تعمیرات و ساخت قطعات دستگاه های کارتن سازی اطلاعات یا تجربه دارد؟ آیا دستگاه را گارانتی میکند؟اگر دستگاه خراب شد تعویض میکند؟معنای واقعی گارانتی دستگاه یعنی چه؟(حتما قسمت خدمات را مطالعه کنید ).

دوستان ما دستگاه ساز هستیم و دستگاه های کارتن سازی را خودمان صفر تا صد درست میکنیم و تمام دستگاه های کارتن سازی صفر و دستگاه های کارتن سازی دست دوم را یک سال گارانتی میکنیم.(قیمت ماشین آلات کارتن سازی)

درباره مواد اولیه کارتن سازی ما معرفی میکنیم تا مستقیما از خود تولید کننده مواد را خریداری نمایید بخصوص ورق خام، که حداقل هفته ای یک بار به ورق خام کارتن برای تولید کارتن نیاز دارید که ما معرفی میکنیم مستقیما از کارخانه ورق سازی تهیه نمایید.

 دستگاه کارتن سازی مقصد جو

قیمت ماشین آلات کارتن سازی

قیمت ماشین آلات کارتن سازی

 

فروش دستگاه کارتن سازی که از نظر قیمت و کیفیت به روز و تضمینی باشد را فقط از گروه مقصد جو بخواهید.

  • برخی از خدمات ما:
  • فروش دستگاه تولید کارتن
  • راه اندازی خط تولید کارتن همراه با نصب
  • راه اندازی و آموزش رایگان توسط متخصصین
  • قیمت ماشین آلات کارتن سازی

.(مشخصات ماشین آلات کارتن سازی در صفحه اصلی روی تصویر دستگاه خط کش برش کلیک کنید.)گاهی شاید دستگاه خط کش برش را جایی ببینید که ظاهر تمیزی دارد و حتی دستگاه روشن میشود و کار هم میکند و شاید قیمت این دستگاه نسبت به قیمت دستگاه ساز کمتر باشد اما بعد از یک ماه مطمئن هستید دستگاه باز کار میکند ؟،آیا قطعات دستگاه های کارتن سازی را بعد یک مدت بخواهید عوض کنید دارد؟ لطفا دقت فرمایید عزیزان.

گروه مقصد جو ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

برای  کسب قیمت ماشین آلات کارتن سازی  و خرید ماشین آلات کارتن سازی باما تماس بگیرید.

گروه مقصد جو ۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸

 

 

فروش ماشین آلات کارتن سازی ماشین آلات کارتن سازی فروش دستگاه تولید کارتن
خرید دستگاه کارتن سازی فروش خط کامل کارتن سازی دستگاه تولید کارتن

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم