۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی 09124361128

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی

 

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی با کاربرد از دستگاه جعبه سازی می توانید انواع جعبه و کارتن را فرآوری کنید. بسته بندی و جعبه های پسندیده می تواند باعث فروش بیشتر، نگهداری امن تر از محصول، بازار یابی پسندیده و … شود.

در مورد مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی
شامل:
خطکش برش
چاپ
دایکات
لمینت
بسته بندی
چاک دستی
اینها ۶ عدد دستگاهای کارتن سازی برای راه اندازی کارگاه کارتن سازی خوب برای استارت اولیه که همه نوع کارهای کارتن سازی  میشه انجام داد

بعد از مدتی که کارها رو روال افتاد میشه ارتقاء داد کارگاه
یعنی برای سرعت بیشتر کار
بهتره که دستگاها پیشرفته تر بشن
در کنار اون ۶ تا دستگاه
میشه فلکسو داشته باشیم و لبچسب کارتن و….

جعبه های لوکس مقوای توپر: یگانه از گونه ها جعبه ها که می نا با انواع دستگاه جعبه سازی تولید کرد، جعبه های لوکس مقوای توپر می باشد. این گونه از جعبه ها دارای کیفیت بالا می باشند، همچنین تولید آن ها هزینه ی زیادی را در بر نمی گیرد.  از برتری های این نوع جعبه بازاریابی و فروش خوب  آن می باشد.

این نوع جعبه پایداری خیلی کمی در مساوی ضربات خارجی دارد و همچنین برای قطعاتی و محصولاتی که سنگین هستند و یا نیمه سنگین هستند کاربرد زیادی ندارد.

فروش مجموعه کامل کارتن سازی

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی

جعبه های قهوه ای

این گونه جعبه که به وسیله دستگاه جعبه سازی تولید می شود برای کالاهایی که نیمه سنگین و یا سنگین هستند زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بسته بندی نیز دارای خرج کمی برای تولید می باشد و در ضمن در مساوی ضربات خارجی امن تر و حائز مقاومت اکثریت می باشد. تنها مشکلی که این گونه از جعبه ها دارند، کیفیت ذیل آن در سررسید چاپ می باشد که سایر تاثیر بر فروش و بازاریابی به مشتریان ندارد.

جعبه های لوکس لمینه: احد از جعبه هایی که با دستگاه جعبه سازی تهران ساخته می شود و خرج فرآوری بالاتری نسبت به سایر جعبه ها  دارد، جعبه های لوکس لمینه می باشد. این گونه از جعبه ها مقاومت فوقانی در روبرو ضربه و گزند دارند، همچنین کیفیت تولید آن ها نیز بسیار بالا می باشد. سایر از مزیت های مهم این نوع جعبه بازاریابی عالی و فروش خوب آن می باشد.

 

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی با ضمانت

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی در شرکت مقصدجو یک فرصت عالی برای کسانی است که قصد دارند کسب و کار خود را در زمینه تولید و بسته بندی محصولات کارتنی راه اندازی کنند.

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی شامل تمامی دستگاه های لازم برای تولید و بسته بندی کارتن های متنوع است و همه آنها با ضمانت ارائه می‌شوند.

از جمله این دستگاه ها می‌توان به دستگاه خط کش برش، دستگاه چاپ یا چاپ فلکسو، دستگاه دایکات، دستگاه چاک دستی، دستگاه لب چسب، دستگاه لمینت دستی و لمینت اتومات، دستگاه تسمه کش، دستگاه منگنه و دستگاه چاپ نیمه اتومات یا تمام اتومات اشاره کرد.

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی پیشرفته و با کیفیت بالا، می‌تواند به کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک زیادی کند و به آنها کمک کند تا محصولات خود را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنند.

شرکت مقصدجو با سالها تجربه در زمینه تجارت و تولید و فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی، به عنوان یکی از پیشروهای این صنعت شناخته شده است.

تمامی دستگاه های ارائه شده توسط شرکت مقصدجو دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می‌باشند.

علاوه بر این، این شرکت قادر است به مشتریان خود خدمات مشاوره و آموزش نیز ارائه دهد تا آنها بتوانند از دستگاه های خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

با توجه به اینکه تولید کارتن و بسته بندی محصولات به یکی از بخش های حیاتی تولید و بازاریابی تبدیل شده است، فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی با ضمانت می‌تواند به کسب و کارها کمک زیادی کند تا محصولات خود را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و عرضه کنند.

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی با ضمانت

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی با ضمانت

 

قیمت دستگاه جعبه سازی

دستگاه جعبه سازی، دستگاهی برای تولید جعبه و کارتن می باشد. جعبه و کارتن برای تمام یکتا های تولیدی لازم و ضروری است به همین جهت تمام واحد های تولیدی به تعقیب جعبه هایی می باشند که بتوانند با استفاده از آن فروش خود را اغلب کرده و فایده بیشتری نیز نصیبشان شود.

نمیتوان قیمت دقیقی برای دستگاه های جعبه سازی تعیین کرد. زیرا نمی توان برای کاغذ و مقوا نیز بها دقیقی تعیین کرد و قیمت آن ها ثابت نیست.

بها این دو مورد به هم وابسته می باشد به هم انگیزه بها دقیقی برای دستگاه جعبه سازی نمی تاب ذکر کرد.

البته باید این نکته را متذکر شد که قیمت فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی وابسته به شرکت تولید کننده و پخش کننده آن نیز می باشد. هر چقدر مواد اولیه ای که کاربرد می شود کیفیت بالاتری داشته باشد برآیند اینکه بها این دستگاه نیز بالاتر خواهد رفت. برآیند اینکه به هر میزان که تاثیر و کارکرد دستگاه جعبه سازی بالاتر رود قیمت آن نیز بالا تر می رود.

قیمت دستگاه جعبه سازی

قیمت دستگاه جعبه سازی

 

راه اندازی خط فرآوری جعبه سازی

فروش دستگاهای نو و کارکرده با ضمانت

فروش دستگاهای نو و کارکرده با ضمانت

دستگاهای کارکرده معمولا ضمانت ندارد اما مجموعه مقصدجو با تجربه در ساخت و تولید ماشین آلات کارتن سازی این ضمانت را برای دستگاهای کار کرده که خود شرکت مقصدجو سرویس می‌کند را دارا هست.

 

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی

اگر شما منظور تاسیس یک خط تولید جعبه دارید و سرمایه شما مختصر می باشد بهتر است فقط به فرآوری یک نوع کارتن چاپی و یا لمینتی دست بزنید الی بعد از گذشت مدت زمانی بتوانید آن را گسترش دیتا و انواع سایر جعبه ها را نیز فرآوری کنید.

در کل این نوع دستگاه ها به انگیزه اینکه دارای مصارف زیادی هستند ، علاقمندان زیادی نیز دارند، زیرا پیشه به صورت تولید اتمام می شود و حائز فایده بسیار نکویی است.

 ماشین جعبه سازی نیز بسته به گونه تیراژ باید دستگاه های جانبی نیز در کناره خود داشته باشد. جعبه سازی حائز سایز و رنگ و طرح های متفاوتی است که یک شغل بسیار عالی و پر درآمد برای افرادی است که به پیگیری کارهای فرآوری هستند.

با پروا به مطالب بالا می تاب نتیجه گرفت که با کاربرد از دستگاه جعبه سازی و بسته بندی مناسب می طاقت کالا و محصول را لغایت موعد مصرف نهایی به طور مناسب حفاظت و محافظت کرد و وانگهی می توان باعث فروش اغلب کالا شد.

 

فروش مجموعه کامل دستگاه های کارتن سازی

فروش دستگاهای کارتن سازی در حد صفر

فروش مجموعه کامل دستگاهای کارتن سازی در حد صفر

فروش دستگاهای کارتن سازی در حد صفر با سرویس و اورهال کردن متخصصین گروه مجموعه مقصدجو

آیا دستگاه های جعبه سازی مقصدجو در ایران تولید میشوند؟

بله تمامی دستگاه های جعبه سازی در ایران طراحی و فرآوری میشود.

دستگاه های لازم برای فرآوری جعبه کدامند؟

 

دستگاه منگنه کارتن،دستگاه چاک زن،دستگاه دایکات،دستگاه تسمه کش و …

سرمایه لازم برای راه اندازی کارگاه ساخت جعبه به چه چیزی پیوستگی دارد؟

میزان سرمایه به نیاز دستگاه ها و تعداد روزانه جعبه وابستگی دارد.

قیمت ماشین آلات ساخت جعبه به چه چیزی وابستگی دارد؟

قیمت این ماشین آلات به نوع و کیفیت ساخت پیوستگی دارد.

مزایای استفاده از دستگاه های جعبه سازی مقصد جو کدامند؟

 

سهولت در تولید و کیفیت بالای جعبه ها از خصوصیات مهم این دستگاه ها است.

آیا دستگاه های ساخت جعبه مقصدجو  با گارانتی است؟

 

بله کلیه دستگاه های  این کمپانی  با خدمات پس از فروش و گارانتی میباشند.