۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

ماشین آلات و امکانات مورد نیاز برای راه اندازی یک کارگاه کارتن سازی را به همراه مشاوره و راهکار جهت صرفه جویی در قیمت و بهترین و سودآور ترین کسب و کار بهره ببرید.

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت و دقت بالا و قیمت مناسب

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

نمایندگی فروش پیشرفته ترین دستگاه کارتن سازی

پیشرفته ترین دستگاه کارتن سازی

شرکت مقصدجو یک نمایندگی فروش پیشرفته ترین دستگاه کارتن سازی در ایران می باشد و جز برترین نمایندگی های فروش مترقی ترین دستگاه کارتن سازی است و قیمت و کیفیت ماشین آلات کارتن سازی ما بی همتا است.

فروش خط کامل دستگاه های کارتن سازی  ،این یک فروش گزیده تر میباشد، دستگاه های خط تولید کارتن و جعبه شامل:

دستگاه خط کش برش کاملا سرویس شده، دستگاه دایکات پینگ پنگی سایز۱۶۰ ساخت ماشین سازی مقصدجو، دستگاه چاپ تک رنگ ساخت ماشین سازی مقصدجو، دستگاه چاک زن کارتن و دستگاه لمینت چینی و دستگاه تسمه کش نصف اتومات این خط تولید آماده نصب و راه اندازی در کارگاه کارتن سازی جهت تولید کارتن میباشد.

که با گارانتی ماشین سازی مقصدجو همراه است. جهت اخذ اطلاعات اغلب با مدیر فروش ما در تماس باشید.

 دستگاه کارتن سازی

فروش دستگاه چاپ فلکسو از تک رنگ تا ۴رنگ دست دوم و صفر،فروش دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ تا ۴رنگ ویژه تولید کارتن۳لایه و کارتن۵لایه و جعبه پیتزا، فروش دستگاه چاپ فلکسو از سایز ۲متر لغایت ۲۶۰ ایرانی و ۲۸۰ چینی دست دوم ،فروش دستگاه چاپ فلکسو در سایزهای متفاوت، فروش دستگاه چاپ فلکسو صفر چینی ۲رنگ و ۴رنگ ۲۴۰در۱۲۰ صفر و دست دوم، فروش  دستگاه کارتن سازی ،فروش دستگاه لبچسب اتومات کارتن دست دوم و صفر ،فروش دستگاه جعبه تا کن موجود میباشد.

فروش دستگاه لبچسب اتومات برای مقوای و  در سایز های کوچک ،فروش دستگاه کارتن سازی ،فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی در سایزهای متفاوت صفر و مستعمل موجود میباشد.

فروش دستگاه دایکات فکی درسایزهای متفاوت صفر و مستعمل موجود میباشد. فروش دستگاه لمینت دستی و ۳/۴ موجود میباشد.دستگاه لمینت دستی چینی و ایرانی صفر و کارکرده موجود میباشد.

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه کارتن سازی

فروش دستگاه لمینت دستی از سایز ۸۰تا ۱۲۶، فروش دستگاه دایکات پینگ پنگی از سایز ۱۲۰ الی ۲۲۰ ،فروش دستگاه خط کش برش از ۲۲۰تا ۲۵۰ موجود میباشد.

انواع دستگاه تسمه کش دست دوم و صفر موجود میباشد. فروش دستگاه خط کش برش  کارکرده و صفر ایرانی و چینی موجود میباشد.

انواع دستگاه منگنه صفر و کارکرده موجود میباشد.

خریدوفروش دستگاه کارتن سازی انجام میشود. بسیاری از ماشین آلات کارتن سازی صفر و کارکرده موجود میباشدو فروش تمام دستگاه های کارتن سازی که توانا به تولید از جعبه پیتزا الی کارتن یخچال هستند .

 

فروش دستگاه کارتن سازی قیمت مناسب

برای شروع کارتن سازی میتوان با دستگاه های دایکات پینگ پنگی کارتن ، دستگاه خط کش برش کارتن، دستگاه لمینت دستی کارتن، دستگاه تسمه کش کارتن، دستگاه چاک زن کارتن و دستگاه چاپ کارتن یک کارگاه کارتن سازی راه اندازی کرد.

البته اگر فرآوری کارتن به بیش از  ۷ لغایت ۱۰ هزارتا در روز برسد باید دستگاه جعبه چسبان یا دستگاه لبچسب اتومات به خط تولید کارتن سازی اضافه کرد و این دستگاه ها به در کارتن لمینتی و یا کارتن بدون چاپ استفاده میشود و با اضافه کردن دستگاه لبچسب اتومات حدودا در روز میشود.

از ۶ تا ۱۰ هزارتا تولید کرد و برای تولید اغلب در روز باید از دستگاه دایکات روتاری و دستگاه لمینت اتومات و یا دستگاه لمینت ۳/۴ بهره‌گیری کرد .

قیمت دستگاه دایکات پینگ پنگی و دستگاه لمینت و دستگاه تسمه کش و دستگاه خط کش برش کارکرده نسبت به سایز و ساخت کمپانی و کارکرد دستگاه بستگی دارد.

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه های کارتن سازی صفر

دستگاه های کارتن سازی صفر هم به سایز و چینی یا ایرانی بودن ارتباط دارد و برای تولید کارتن چاپی به دستگاه چاپ فلکسوی تک رنگ لغایت ۴رنگ وکاربرها و سایزهای متفاوت میتوان کارکرد .

برای هر گونه فرآوری کارتن به هرنوع مساحت متفاوتی دربایستن میباشد و مشاوره این تولیدی را ما بر دوش میگیریم و تمام کارهای لازم برای تولید کارتن را سپریدن میدهیم و تشخیص اینکه به چه گونه دستگاه و چه دستگاه هایی لازم میباشد را نسبت به کارتن شناسایی میکنیم .

فروش دستگاه با بهترین کیفیت و کمترین قیمت و حتی به دستگاه های دست دوم هم یکسال گارانتی نیز میدهیم.

و تمام این خط تولید از خرید دستگاه و نصب و راه اندازی رایگان و خرید ورق خام و خرید رنگ و کلیشه چاپ و کلیه این امور را به عهده داریم .

آموزش رایگان اپراتوری و آموزش شیوه نگهداری و حفظ ماشین آلات خط فرآوری کارتن سازی هم انجام میشود.

با کمال رغبت و دستگاه های کارتن سازی را تعمیر میکنیم حتی اگر بعداز سال ها تکه ای از آن ویران شود به مشکل نخورید .

فروش ماشین آلات کارتن سازی

مشاوره و تاسیس کارگاه کارتن سازی و نصب و تاسیس و اطلاعات درباره خط فرآوری کارتن سازی و تمام دستگاه های کارتن سازی با بهترین کیفیت موجود میباشد.

فروش و راه اندازی خط فرآوری کارتن سازی و جعبه سازی که با انواع دستگاه های دست دوم تاسیس میشود و بعدها با دستگاه های کارتن سازی صفر جایگزین میکنیم.

بسیاری کارگاه کارتن سازی راه اندازی کرده ایم و از صفر لغایت صد را انجام داده ایم وکلیه امور کارتن سازی در سرنوشت تولید و خریدوفروش همگی ماشین آلات کارتن سازی و نصب و راه اندازی و امور مشاوره ای برای شروع کارتن سازی انجام میشود.

کلیه دستگاه های کارتن سازی را هم میفروشیم و هم خریداریم ،تعمیرات دستگاه کارتن سازی و تعمیرات خط فرآوری و دستگاه فرآوری کارتن اتمام میشود .

تعمیرات تخصصی دستگاه چاپ تمام اتومات کارتن و دستگاه لبچسب تمام اتومات کارتن انجام میشود ،ساخت تیغ دستگاه چاک زن کارتن و ساخت تیغ دستگاه چاپ فلکسو اتمام میشود .

ساخت انواع سیلندر دستگاه کارتن سازی انجام میشود، ساخت قطعات دستگاه کارتن سازی انجام میشود.

تعمیرات دستگاه کارتن سازی در کارگاه شما سپریدن میشود و فقط برای مشتری خودمان اتمام میدهیم.

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

فروش دستگاه کارتن سازی . فروش کامل دستگاهای کارتن سازی صفر و درحد صفر اورهال کامل شده، راه اندازی صفر تا صد کارگاهای کارتن سازی

مقصدجو09124361128

فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت

  •  فروش دستگاه کارتن سازی بهترین کیفیت
  •  فروش دستگاه کارتن سازی فلکسو
  •  فروش دستگاه کارتن سازی در کرج
  •  فروش دستگاه کارتن سازی تمام اتوماتیک
  •  فروش دستگاههای کارتن سازی
  •  خرید و فروش دستگاه های کارتن سازی
  •  فروش دستگاه لمینت کارتن سازی
  •  فروش دستگاه های کارتن سازی