۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم

دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم

دستگاه چاپ فلکسو یا فلکسوگرافی معمولاً در صنعت بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. پرس فلکسو یا فلکسوگرافی معمولاً با صنعت پلاستیک مرتبط است زیرا بسیاری از محصولات بسته بندی مواد غذایی از پلاستیک استفاده می کنند. علاوه بر صنعت بسته بندی مواد غذایی، چاپ فلکسو با صنایعی از جمله کیسه های کاغذی، جعبه های کارتنی و مقوایی ، بسته بندی های پزشکی، برچسب های محصولات بهداشتی و صنعت پوشک نیز مرتبط است. در سال‌های اخیر، دستگاه چاپ فلکسو در فرآیند تولید لوازم الکترونیکی چاپی مانند RFID، روشنایی OLED، بسترهای کاربردی، بردهای مدار و سنسورها نیز یافت می‌شود.

چرا موثرترین فرآیند چاپ برای بسته بندی است؟

دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم

دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم

چاپ روی مواد خام

موادی مانند مقواهای راه راه می توانند به دلیل سطوح ناهموار و ناهموار چاپ روی آنها چالش برانگیز باشند. اینجاست که چاپ فلکسوگرافی مزیت بزرگی را ارائه می دهد! در روش چاپ از صفحات لاستیکی و پلاستیکی انعطاف پذیر استفاده می شود که این امکان را فراهم می کند کیفیت بالا تصویربرداری برای چاپ و تکمیل روی سطوح ناهموار. فلکسو همچنین از جوهرهای مبتنی بر آب با خشک شدن سریع استفاده می کند که می تواند چاپ را روی آن انجام دهد عدد از بسترهای بسته بندی از جمله مقواها ، کاغذ کرافت، نئوپان، تخته خطی ، فیلم و حتی سلفون.


سرعت

فرآیند چاپ به دلیل این واقعیت که ارائه می دهد، برای کاربردهای بسته بندی مناسب است سرعت بالا تولید این به این دلیل است که چاپ فلکسو از ویسکوزیته کم استفاده می کند. خشک کننده سریع جوهرها و ماشین آلات با سرعت بسیار بالا – تا 2000 فوت در دقیقه – هنگام انتقال تصاویر روی مواد بسته بندی کار می کنند.

خشک شدن سریع و جوهرهای همه کاره

دستگاه های چاپ فلکسوگرافی امکان چاپ در طیف گسترده ای از انواع جوهر از جمله فلورسنت و فلزات را فراهم می کنند که به صورت بر پایه آب قابل درمان با حلال و اشعه ماوراء بنفش. نه تنها این، بلکه جوهرها نسبتاً ارزان و همچنین بسیار بادوام هستند. این به این معنی است که برای گرافیک موثر و جذاب، پوشش جوهر محکمی خواهید داشت و برای مدت طولانی دوام خواهند داشت. چاپ فلکسو همچنین دارای مزیت تولید محصول نهایی در پایان فرآیند بدون نیاز به صبر کردن برای خشک شدن جوهرها است.

هزینه های پایین تر

همه اینها یک عامل تعیین کننده است که چاپ فلکسو را به گزینه ای عالی برای بسته بندی راه راه شما تبدیل می کند – هزینه کم. علاوه بر عناصر ذکر شده در بالا، فرآیند چاپ فلکسو امکان چاپ، پوشش، قالب گیری، فویل زدن و موارد دیگر را در یک عبور از دستگاه می دهد. این یک مزیت اقتصادی بزرگ در مقابل برخی از دیگر فرآیندهای چاپ و برش طولانی تر است.

 

چاپ فلکسو (فلکسو) با توجه به قیمت تولید و کیفیت عالی تصویر رایج ترین نوع چاپ بر روی مواد موجدار می باشد. این باعث می شود آن را برای کارهای بزرگ که نیاز به چاپ با جزئیات دقیق با استفاده از طیف وسیعی از رنگ ها دارند، مناسب کند.

برای یافتن بسته بندی مناسب برای محصول خود به کمک نیاز دارید؟

چه در مورد طراحی یا انتخاب متریال برای خود به دنبال کمک باشید قفسه آماده  یا بسته بندی حمل و نقل ، تیم کارشناسان ما آماده مشاوره در مورد تمام جنبه های بسته بندی شما هستند.  همین امروز با تیم ما تماس بگیرید یا با شماره 09124361128 تماس بگیرید.

دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم

مزیت – فایده – سود – منفعت

– فلکسو مخصوصاً پرس فلکسو CI در مقایسه با گراور و افست قابلیت اجرا با سرعت بسیار بالا را دارد.

– فلکسو قابلیت چاپ بر روی انواع زیرلایه ها را دارد

–  فلکسو زمان راه اندازی کوتاه تری دارد، بنابراین در مقایسه با گراور، ضایعات را کاهش می دهد

–   فلکسو که با جوهر مبتنی بر آب یا جوهرهای UV / UV-LED کار می کند در مقایسه با گراور بسیار سازگارتر با محیط زیست هستند.

–  فلکسو برای کارهای متوسط ​​تا بلند مدت بسیار مناسب است

برای خرید دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم و دیگر دستگاه های کارتن سازی با ما تماس بگیرد فروش و ران اندازی سراسر کشور می باشد.

فروش و خرید دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم با بالاترین کیفیت به صورت نقد و اقساط

خرید دستگاه چاپ فلکسو کارتن دست دوم ۱رنگ تا ۴رنگ اتومات