۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

خرید چاپ زنجیری صفر

خرید چاپ زنجیری صفر

خرید دستگاه چاپ زنجیری صفر در گروه مقصد جو با بهترین قیمت ارسال به سراسر کشور جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ساخت انواع دستگاه کارتن سازی باب بهترین قطعات و آموزش اپراتوری و مشاوره رایگان جهت راه اندازی کارتن سازی .

فروش چاپ زنجیری صفر و درحد صفر آماده تحویل لاستیکی نو سیلندر اهنی

دستگاه کارتن سازی از نام آن نیز پیداست که کار چاپ کارتن را انجام می دهد، این دستگاه صنعتی دارای انواع متفاوتی است که هر کدام نیز کارهای مخصوص به خود را برای چاپ کارتن انجام می دهند.

انواع دستگاه کارتن سازی

ماشین سازی مقصدجو تولید کننده انواع ماشین آلات کارتن سازی با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش در ایران آمادگی این را دارد تا با بهترین مشاوره شما را در انتخاب دستگاه مورد نیاز راهنمایی کند.

دستگاه کارتن سازی تهران دارای انواع متفاوتی است، اولین نوع آن برای برش کارتن استفاده می شود که به آن دستگاه خط کش برش گفته می شود.

یک نوع نیز وجود دارد که کار چاپ را انجام می دهد و به ان دستگاه چاپ زنجیری می گویند.

البته چاپ زن های دستی نیز یک نوع دیگر از دستگاه کارتن سازی است، برای بسته بندی نیز از دستگاه تسمه کش استفاده می شود و البته این کار نیز به شکل دستی هم انجام می گیرد ولی زمان بسیاری زیادی را برای بسته بندی استفاده می شود.

دستگاه کارتن سازی مدرن باید دارای چه ویژگی باشد:

مهم ترین ویژگی دستگاه های کارتن سازی این است که بدانید چه تعدادی کارتن برای سفارش وجود دارد، تیراژ کارتن نشان می دهد شما دقیقا از چه نوع دستگاه هایی استفاده کنید.

دستگاه کارتن سازی اتوماتیک در ایران

دستگاه کارتن سازی اتوماتیک چگونه کار می کند؟به دلیل اینکه کارتن به شکل معمول در صنعت مصارف زیادی دارد پس باید از ورقه هایی برای تولید استفاده کرد که مناسب هستند.

یعنی در برابر رطوبت مقاوم بوده و یا ورقه های آن به سرعت از هم جدا نشوند، درباره این دستگاه می توان گفت تنها یک بار ورقه کارتن سازی از این دستگاه عبور می کند.

مگر اینکه بخواهید کارتن را به شکل دو رنگ تولید کنید، یعنی ابتدا رنگ کارتن را به شکل تک زده و بعد آن را به دورنگ تبدیل می کنیم.

در مرحله بعدی برای رنگ دوم باید مخزن اب و هم چنین سیلندر دستگاه را کاملا تمیز کنیم و بر روی دکمه تنظیم مجدد زده تا بتوانیم به رنگ دوم برسیم.

البته برای این کار می توان از نوع دستی استفاده کرد اما اگر سفارشات بسیار زیاد بودند، به طور مثال 80 تا 100 برگه، از دستگاه فلکسو می توان برای چاپ کارتن استفاده کرد.

و می توان از دستگاه فلکسو دو رنگ استفاده کرد که کار را نیز راحت تر خواهد کرد. البته برای برخی چاپ ها نیز از چاپ زنجیری نیز استفاده می شود. بنابراین در کل برای ساخت کارتن از این چهار دستگاه کارتن استفاده می شود که به راحتی می توانند ورقه های زیادی را تولید کنند.

اجزای بهترین دستگاه تولید کارتن:

وقتی با یک دستگاه کارتن سازی مواجه می شوید این قطعات را همراه آن خواهید دید.

فلکسو گرافی که به ان دستگاه چاپ فلکسو نیز می گویند و به شکل تک رنگ و تا چهار رنگ وجود دارد. دستگاهی که به صورت دستی و اتوماتیک کار می کند به نام دستگاه لمینت دستگاهی به نام دایکات که به سه شکل

  • دایکات پینگ پنگی
  • دایکات فکی
  • دایکات روتاری

یک نوع دستگاه که برش و خط را ایجاد خواهد کرد به نام دستگاه خط کش برش دستگاهی که چاک دستی را انجام داده و به آن دستگاه چاک زن کارتن می گویند. یک نوع دستگاه که به شکل اتوماتیک عمل می کند  و به آن تسمه کش می گویند.

دستگاه منگنه زن کارتن

دستگاهی که لبه های کارتن را چسب می زند و به آن دستگاه لبه چسبان می گویند. در داخل کشور برای راه اندازی یک شرکت کارتن سازی نیاز به 6 عدد دستگاه مدرن می باشد که قبل از شروع کار باید فراهم شوند. دستگاه ها در سطح کشور از کاربرد متعددی برخوردار هستند که با توجه به طول, عرض و ارتفاع کارتن شکل و قالب خاصی را باید داشته باشد تا بتواند اشکال مد نظر مشتریان را تولید کند.

در سطح کشور هستند کسانی که با زدن یک سوله بسیار بزرگ جهت انبار نمودن انواع دستگاه کارتن سازی اقدام می کنند.

و این دستگاه ها را جهت به دست اوردن سود در ان جا جمع می کنند و هیچ گونه علم و دانش نیز در مورد این دستگاه ها از خود ندارند. از این مطالب که بگذریم می رسیم به دستگاه تولید کارتن در سطح کشور. این دستگاه ها در سطح بازار در دو نوع برای خرید علاقمندان در بازار وجود دارند.

قطعات و تجهیزات کارتن سازی

یکی دستگاه نو و پیشرفته بدون و کار کرد و دیگری دستگاه کارتن سازی دست دوم. با توجه به مطالبی که در مورد این نوع دستگاه در سایت ها وجود دارد نشان دهنده این موضوع است.

که قطعات و تجهیزات کارتن سازی در سطح بازار گران می باشد و این عامل باعث می شود که به صورت طبیعی قیمت دستگاه کارتن سازی نیز در بازار افزایش پیدا کند. علاقمندان بهتر است که همیشه دستگاه های مدل جدید را از مراکز فروش خریداری کند .

چرا که این نمایندگی ها محصولات خود را با گارانتی چند ساله و خدمات پس از فروش به خریداران عرضه می دهند این مراکز تا یک سال تعویض انواع دستگاه را نیز به عهده می گیرند.

یکی دیگر از مزایای این نمایندگی های فروش دستگاه ،نصب و راه اندازی این دستگاه ها در کارخانه تولیدی مقصد جو بوده است که تمامی راهنمایی های لازم را در این خصوص به خریداران عرضه می دارند. دستگاه کارتن سازی با کیفیت برای اولین بار در جهان در کشور چین ساخته شده و سپس وارد کشور شده است.

این نوع دستگاه ها با توجه به بازار روز قیمت انها تعیین می شود، معمولا هر واحدی که به تولید کارتن می پردازد به دنبال سود بیشتر است پس قطعا تولید کننده دستگاه کارتن سازی نیز با فروش دستگاه خود به دنبال سود بیشتر است، قیمت ها در این نوع دستگاه ها به شکل دقیق مشخص نیست و بستگی دارد چه نوع دستگاهی خریداری شود و قیمت ها معمولا با توجه به نرخ روز تعیین می شود.

خریدچاپ زنجیری صفر

خریدچاپ زنجیری صفر

دستگاه کارتن سازی در بازار:

تجهیزات کارتن سازی در سطح بازار انواع متنوعی دارد که برای تولید کردن کارتن ها در اشکال مختلف و بسته بندی آن ها به کار برده می شود. در سطح بازار کارتن های معمولی تولید شده از میزان کاربرد بالاتری برخوردار هستند که در اشکال مختلف توسط این دستگاه ها تولید می گردند. امروزه هر محصولی پس از تولید شدن نیاز به بسته بندی دارد تا به راحتی در سطح بازار به فروش برسد دستگاه کارتن سازی تهران توانایی این کار را هم دارند و در کم ترین زمان ممکن چندین محصول را بسته بندی نموده و به بازار عرضه می دهند.

در حال حاضر در سطح کشور برای داشتن یک خط تولید نیازمند یک دستگاه چاپ کارتن با کیفیت هستیم که این دستگاه توانایی تولید هر نوع کارتن و جعبه با کیفیت خوبی را داشته باشد. یک سرمایه گذار برای این که بتواند به اندیشه ها و افکار خود به راحتی در این زمینه برسد باید به این صورت عمل کند. همان طور که در بالا گفتیم برای این که بتوان یک تولیدی کارتن راه اندازی کرد باید هم زمان 6 عدد دستگاه در ان جا مشغول به کار گردند.

6 دستگاه مورد نیاز

که دستگاه برش، دستگاه چاپ، دستگاه چاک زن، دستگاه دایاکت، دستگاه لمینت و دستگاه بسته بندی که در کنار یکدیگر باید فعالیت کنند تا کالا مورد علاقه مشتریان را در بازار رقابت فراهم نمایند. البته ناگفته نماند که برای تولید هر نوع کارتنی باید دستگاه مخصوص آن را کارتن را از بازار تهیه کرد. تمامی شرکت های عرضه کننده دستگاه کارتن سازی در سطح کشور این محصول را با تمامی امکانات به مشتریان خود عرضه می دهند. تا این عزیزان با کار کرد دستگاه مشکلی نداشته باشند.

شرکت های تولید کننده دستگاه تولید کارتن

بسیاری از سرمایه داران در خرید دستگاه کارتن سازی سر درگم می باشد ما در این جا به این عزیزان توصیه می کنیم که تنها با رفتن به سایت های معتبر می توانند اطلاعات لازم در این خصوص را در کم ترین زمان ممکن به دست آورند. دستگاه بسته بندی کارتن در جهت کاهش قسمت های پرت کارتن تولید کنندگان را یاری می کند و هزینه های آنان را به این صورت کاهش می دهد. به این نوع دستگاه ها در سطح بازار شیتر گویند که با سه نوع کارایی در بازار موجود می باشد.

این دستگاه ها از کارایی بالایی نیز برخوردار می باشند. شرکت های تولید کننده محصولات خانگی بعد از تولید نمودن محصول برای این که کالا به صورت سالم به دست خریدار برسد باید آن را در داخل کارتن خاص خود قرار بدهند تا دچار آسیب و ضربه نگردد. که در این جا دستگاه های کارتن سازی این کارتن ها را برای این شرکت ها مهیا می کنند.

خرید چاپ زنجیری صفر

  •  فروش چاپ زنجیری صفر
  •  دستگاه چاپ زنجیری
  •  قیمت دستگاه چاپ زنجیری
  •  خرید دستگاه چاپ فلکسو تمام اتومات
لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید