۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

خرید دستگاه لبچسب نوری

خرید دستگاه لبچسب نوری

خرید دستگاه لبچسب نوری در مقصد جو با بهترین قیمت و گارانتی جهت استعلام قیمت دستگاه لبچسب تماس بگیرید.

دستگاه جعبه سازی اتوماتیک

  1. همه تنظیمات به طور مستقیم از طریق یک صفحه نمایش لمسی بزرگ 15.6 اینچی در عرض یک دقیقه وارد می شوند.
  2. موجود برای بیش از 100 سبک جعبه، از سبک های جعبه سفارشی پشتیبانی می کند.
  3. گزینه تغذیه لبه سرب، شکاف، امتیازدهی، شکاف، پیرایش، قالب گیری و چسباندن خطی، همه در یک دستگاه فشرده، تمام اتوماتیک و تک پاس!

برای خرید دستگاه کارتن سازی آخرین کاتالوگ  از ما بخواهید.

شیوه ساخت و نحوه کارکردن با دستگاه لبچسب اتوماتیک کارتن

هنگامی با دستگاه چاپ، چاپ کارتن را زدیم . آن گاه با دستگاه چاک زن بخش چاک کارتن هم زده میشود. در شرایطی‌که پیشنهاد بیشتراز ۱۰۰۰۰تا کارتن شود، بهتر میتوانیم کارتن را با دستگاه لبچسب کار کنیم البته پیشنهاد کارتن معدود باشد بایستی کارتن را با دست بچسبانید.زیرا نسبت به مخارج دستگاه لبچسب مقرون به صرفه نیست.

طریق کارکردن با دستگاه لبچسب اتوماتیک: زمانی که کارتن مهیا چسباندن شود ،دستگاه لبچسب تهیه می شود . کناره های کارتن را به طور نازک چسب می‌زند و میچسباند . در بخش تخلیه دستگاه لبچسب طبق پیکربندی ۱۰تا ۱۰تا یا این که بیشتر تحویل می دهد. دستگاه لبچسب ارزش مقداری بالایی دارااست. ولی حقیقتا عمل را خیلی زودتر ایفا می‌دهد .

دستگاه لبچسب کارتن یکی‌از لوکس ترین دستگاه های کارتن سازی به حساب می آید. حدودا قیمت دستگاه لبچسب بالا است البته چنانچه کارتن سازی در کارخانه خویش محیط برای نصب و فعال سازی دستگاه لبچسب داشته باشد. پول خرید دستگاه لبچسب، قیمت خرید دستگاه را ندارد زیرا در ایجاد کارتن خیلی اذیت می شوید.

می بایست پیشنهاد بیشتراز ۱۰۰۰۰  تا ۱۵۰۰۰ هزارتا کارتن باشد تا کمبود دستگاه لبچسب را در سوله کارتن سازی حس فرمائید. اما یکسری کارتن سازیها که ۱۵۰۰۰ کارتن در روز ساخت و ساز میکنند. سوای دستگاه لبچسب و با قیمت دستگاه لبچسب میتوان ۶ دستگاه کارتن سازی که برای فعال‌ساز‌ی خط ایجاد سوله کارتن سازی ما یحتاج میباشد که خط ساخت‌و‌ساز راه و روش بیفتد را تهیه و تنظیم کرد.

چاپ روی کارتن

 

خرید دستگاه لبچسب نوری

شیوه ساخت و ساز کارتن با چاپ فلکسو اتوماتیک

دستگاه چاپ فلکسو قیمت بالاتری داراست. زیرا زمانی اسم فلکسو می‌آید یعنی دستگاه کل اتوماتیک می‌باشد. و نسبت به دیگر دستگاه های کارتن سازی به عنوان مثال دستگاه چاپ فلکسو ۴رنگ اتوماتیک صفر چینی به طور تقریب ۹2۰ میلیون تومان قیمت دارااست. آری قیمت دستگاه بالا میباشد البته کسانی که توصیه کارتن بالایی دارا‌هستند در سال یک‌سری برابر را برمیگردانند.

دستگاه های کارتن سازی طبق سفارشات و سرمایه می بایست صورت پذیرد . ولی برای آغاز کارتن سازی و فعال‌سازی کارخانه ساخت کارتن دست کم با آن ۶ دستگاه موردنیاز برای استارت و فعال سازی خط ساخت‌و‌ساز کارتن که حرف زدیم و با کمی داده ها اثر گذار در بخش منفعت و درآمد کارتن سازی نوشته ایم می بایست باشد، البته در‌صورتی‌که سرمایه به اندازه کافی باشد بهتر میباشد دست‌کم دستگاه چاپ ۲رنگ فلکسو اتوماتیک نیز به دسته کارخانه کارتن سازی اضافه خواهد شد.

ماشین آلات چاپ فلکسو چینی سبک های متفاوتی داراست و ارزش هرکدام از آنان گوناگون هست. اما برای راه‌اندازی کارخانه اصولی بهتر میباشد نخست با به عبارتی ۶دستگاه استارت کرد. بعداز فعال‌ساز‌ی و یک‌سری ماه ایجاد کارتن در صورتی‌که که نیاز به ارتقاء ایجاد بود می توانید مبادرت به خرید دستگاه چاپ خود کار برای ساخت و ساز کارتن نمائید.

خرید دستگاه لبچسب نوری در مقصد جو با بهترین قیمت و گارانتی جهت استعلام قیمت دستگاه لبچسب تماس بگیرید.

تولید کننده ماشین آلات جعبه سازی اتوماتیک

مقصدجو  بر روی ساخت دستگاه کارتن سازی تمرکز دارد و مجموعه ای از ماشین های جعبه سازی را با پشتکار و تلاش خودمان توسعه داده ایم. تمام فرآیندها تحت کنترل ما هستند که شامل تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش می شود.

ما راه حل های بسته بندی را برای مشتریانی که نیاز به سفارشات جعبه های کم حجم دارند به سرعت با هر اندازه جعبه ارائه می دهیم، همچنین می توانیم مناسب ترین راه حل را با توجه به نیازهای خاص مشتریان طراحی کنید.

 

خرید دستگاه لبچسب نوری

فروش لب چسب کارتن عرض۲/۴۰ساخت نوری فروش لب چسب کارتن ساخت نوری فروش لب چسب کارتن نوری
خرید لبچسب نوری  لب چسب نوری فروش لب چسب نوری

خرید دستگاه لبچسب نوری در مقصد جو با بهترین قیمت و گارانتی جهت استعلام قیمت دستگاه لبچسب تماس بگیرید.