۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

خرید و فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم

مجموعه عملیات های برش و چاپ و چسب که روی ورق آماده کارتن انجام می شود را کارتن سازی گفته می شود.

کارتن سازی از نظر اقتصاد دانان یکی از ده شغل برتر از نظر درآمدی در دنیا می باشد و در ایران یکی از هفت شغل پردرآمد می باشد.

درباره قیمت دستگاه کارتن سازی باید گفت ارزش واقعی هر دستگاه کارتن سازی دست دوم و نو براساس قطعات و ابزارهایی است که روی آن دستگاه کارتن سازی کار گذاشته شده است مشخص میشود،یعنی تمام دستگاه های کارتن سازی دست دوم ونو ساختار و اسکلت آن ها یکی هستند و چیزی که برای با ارزش شدن دستگاه های کارتن سازی و قیمت دستگاه کارتن سازی دست دوم تاثیرگذار است،

در حالتی‌که ساخت‌و‌ساز کارتن به بیشتراز 4 تا5 هزارتا در روز رسد می بایست دستگاه باکس چسبان یا این که لبچسب به خط ساخت و ساز اضافه کرد و این دستگاه ها به در کارتن لمینتی و یا این که کارتن بدونه چاپ به کار گیری میشودو با افزودن لبچسب تقریبا در روز می‌شود از 7تا11 هزارتا ایجاد کردو برای ساخت بیشتر در روز می بایست از دایکات روتاری و لمینت خود کار ویا لمینت5/6 بهره مند شد

یک کارتن ساز زمانی موفق است که توان تولید انواع کارتن و جعبه را داشته باشد.
تجهیزات و ماشین آلات شما اگر بروز باشد شما می توانید همه نوع کارتن را با ظرفیت بالا تولید کنید.

اما با ارزان ترین خط تولید هم می توانید کارتن با کیفبت تولید کنید.

وبرای هر نوع ایجاد کارتن به هرنوع مساحت متفاوتی نیاز می‌باشد و مشورت کردن این تولیدی را ما بر عهده می گیریم و تک تک شغل های ما یحتاج برای ساخت‌و‌ساز کارتن جاری ساختن می‌دهیم و تشخیص اینکه به چه نوع دستگاهی و چه دستگاه هایی موردنیاز می باشد را نسبت به کارتن معرفی می‌کنیم و فروش دستگاه با شایسته ترین کیفیت و کمترین ارزش و حتی به برخی از دستگاهای کارکرده گارانتی نیزمیدهیم و آحاد این خط ساخت از خرید دستگاه و نصب و فعال‌ساز‌ی و خرید ورق نپخته و خرید رنگ و کلیشه چاپ و همگی این کارها را به عهده داریم و فراگیری اپراتوری اعمال می‌شود

مشورت کردن برای آغاز سوله کارتن سازی و نصب و راه‌اندازی و داده ها در رابطه خط ساخت انیمیشن سازی و تک تک دستگاه های کارتنسازی با شایسته ترین کیفت جانور می باشد. فروش و راه‌اندازی خط ساخت‌و‌ساز برنامه کارتن سازی و باکس سازی که با اشکال دستگاه های استوک فعال سازی می گردد و در آینده با دستگاه صفر جایگزین می کنیم……….

برای اخذ لیست بها خط ایجاد کارتن سازی و ارزش دستگاه ورق سازی و کاغذسازی و ارزش دستگاه باکس سازی لطفا تماس حاصل نمایید قیمتها آپدیت است…..

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم

قیمت دستگاه کارتن سازی دست دوم

و به لطف خداوند اکثری کارخانه کارتن سازی فعال‌ساز‌ی کرده ایم و از صفر تا صد را جاری ساختن داده ایم

همه کارها کارتن سازی در بخش ساخت و دادوستد همگی ماشین آلات کارتن سازی و نصب و فعال‌ساز‌ی و کارها مشورت ای برای استارت بکارتن سازی اجرا می‌گردد

و تمامی دستگاهای کارتن سازی را خریداریم

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم
داد و ستد دستگاه کارتن سازی : برای مراقبت از فرآورده ساخت گردیده و همینطور برای مراقبت، حمل ونقل، انبار، جابجایی و توزیع و ذخیره تولید ها کارخانجات به یک بسته بندی نیازمندند به صورتی که کمترین زیان یا این که جراحت در زمان ساخت تا مصرف به محتوای کالا وارد نشود و از سویی دیگر حفظ کننده فضا زیست باشد که کارتن شایسته ترین گزینش میباشد.

داد و ستد دستگاه کارتن سازی در صورتیکه اصولی و استاندارد صورت بپذیرد تفاوتی با خرید دستگاه های کارتن سازی جدید و آکبند ندارند.

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم

کیفیت ماشین آلات کارتن سازی استوک از ظواهر آن‌ها معین میباشد اما سیستم و ساختار این ماشین آلات به نحوی میباشد که لزومی ندارد کلیه قطعات دستگاه بده بستان شوند. ولی توجه داشته باشید که قطعاتی که روی دستگاه جان دار میباشد و در ساخت‌و‌ساز موثرند می بایست ردوبدل شوند. درغیر اینصورت هنگام ساخت‌و‌ساز کارتن با ایراد مواجه خواهید شد.

معامله دستگاه کارتن
خصوصیت های کارتن ساخت و ساز گردیده به وسیله دستگاه کارتن سازی عبارتند از :

سفت در قبال پاره‌گی و کشیدگی

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم
عدم زنگ زدگی
مقاوم در قبال سوز و سرما و گرما
مقاوم در قبال فشار و ضربه
این ماشین آلات به خواسته ایجاد کارتن بسته بندی سه لایه و پنج لایه و سینگل صورت آیتم به کار گیری قرار میگیرند. ماشین برش آیتم به کار گیری در‌این خط ساخت‌و‌ساز مجهز به سیستم چاپ دو رنگ است.

پهنا ورق تولیدی این دستگاه 1800 میلی متر میباشد. اندازه حداکثر برای ورق تولیدی 1200*1200 میلی متر و دستکم ورق تولیدی 400×300 میلی متر میباشد. ضمنا در بخش بسته بندی، دستگاه اتصال اتومات به عمل گرفته می گردد.

فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم

خرید دستگاه کارتن سازی (بهترین خریدار تمام دستگاه های کارتن سازی )

خرید و فروش دستگاه خط کش برش کارتن.

قیمت دستگاه تولید کارتن (برای آگاهی از قیمت هر دستگاه تماس بگیرید. )

فروش دستگاه چاپ فلکسو تک رنگ دهنه 245 احمدی تنظیم برقی

فروش دستگاه چاپ فلکسو تک رنگ 210 باروتاری احمدی تنظیم برقی

 

  •  دستگاه کارتن سازی دست دوم
  •  خرید و فروش دستگاه کارتن سازی دسته دوم
  •  کارتن سازی دست دوم
  •  فروش فوری فلکسر چهار رنگ
  •  قیمت خط کامل کارتن سازی
فروش دستگاه کارتن سازی دست دوم
فروش فوری فلکسر چهار رنگ
قیمت دستگاه کارتن سازی دست دوم