۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

ساخت وتولید دستگاه لبچسب کارت

ساخت وتولید دستگاه لبچسب کارت

ساخت وتولید دستگاه لبچسب کارت وظایف مهم کارگاه های ساخت و تولید دستگاه کارتن سازی چیست؟

از دیگر وظایف شرکتی که تولید دستگاه تولید کارتن را به عهده دارد، قراردادن و راه اندازی دستگاه ها در فضای کارگاه کارتن سازی می باشد. زیرا کوچکترین مشکل در هنگام نصب و راه اندازی دستگاه چاپ خرج های سنگینی را به دنبال خواهد داشت.

اگر  در دستگاه ها مشکلی باشد، تعمیر خرابی ها و سرویس دستگاه ها باید توسط شرکتی که ساخت دستگاه کارتن سازی را عهده دار است، انجام شود.

دستگاه های صفر و دست دوم کارتن سازی، مشمول یک سال گارانتی شرکت ها و کارخانجات ساخت دستگاه کارتن سازی می باشند تا در صورت لزوم، برای تعویض قطعات و افزار دستگاه ها، بهره‌گیری می شود.

همچنین معمولا ضمانت تعمیر و سرویس دستگاه ها و سپریدن خدمات تا 10 سنه به عهده سازنده دستگاه کارتن سازی است.

ساخت وتولید دستگاه لبچسب کارت

ساخت وتولید دستگاه لبچسب کارت

دستگاه لب چسب کارتن چیست؟

هر فردی که بخواهد کارگاه ساخت کارتن راه اندازی کند حتما باید در ابتدای کار دستگاه لب چسب کارتن را خریداری کند چون جزء ماشین آلات مهم و بایسته به حساب می آید. اجزای این دستگاه دربرگیرنده غلتک، قرقره و تسمه های می باشد که کار آن چسب زدن لبه کارتن می باشد. عملکرد این دستگاه به نحوی می باشد که در آغاز کارتن های چسب کاری و لب چسب کاری شده از غلطک و تسمه ها عبور کرده و پس از پرس و شکل گیری لبه های دستگاه، قابل بسته بندی و شکل گیری می شود.

 

اگر بخواهیم به شیوه عملکرد این دستگاه ریزتر بپردازیم. در واقع هر کارتن برای چسب کاری مسیری را طی می کند در ابتدای پیشه لبه کارتن از اندوختگاه به چسب آغشته می شود حال در مسیری با به کارگیری تسمه ها و غلطک ها لبه ای که چسب به آن آغشته شده است تا می شود و پس از این عمل لبه بعدی بر روی این لبه تا شده قرار می گیرد و کارتن جمع می شود. دستگاه های لب چسب چشمی روی آن ها قرار داده می شود که دستوراتی به دستگاه داده می شود و بعد واپسین،انجام دستورات بیرون می شود و امکان بسته بندی را به میسر می کند.

ویژگی های دستگاه لب چسب کارتن

با گونه ها دستگاه لب چسب کارتن میشه راندمان شغل را تا مرز زیادی افزایش داد. به طوری که میشه نزدیک 7۰۰۰ هزار کارتن را در ساعت چسب زد و تا کرد.

در گذشته که این ماشین آلات وجود نداشتند همگی کارهای چسب زنی دستی انجام میش د و این عملیات کند پیش می رفت و استخدام بیشتر نیروی انسانی درصد فایده را کاهش میداد و کلا برای سفارشات بالا مناسب نبود اما از وقتی که ماشین آلات لب چسب وارد بازار شده تاثیر زیاد زیادی بر روی بهره وری داشته است به طوری روزانه می تواند هزاران سفارش را انجام دهد بدون اینکه کیفیت کار ذیل بیایید.

 

از دستگاه لب چسب می توان برای گونه ها مقواها، کارتن ها، پشت طوسی، جعبه های لمینت، کارت های دولایه، سه لایه و پنج لایه کاربرد کرد.

انواع ماشین آلات لب چسب کارتن

دسته بندی دستگاه لب چسب از لحاظ استعمال آن است و به دو گونه خودکار و نیم اتوماتیک بخش بندی می شود. ماشین آلات اتوماتیک همانطور که از نامشان پیداست نیازی به دخالت نیروی انسانی ندارند و تمام عملیات چسب زنی را به صورت اتوماتیک و اتومات سپریدن می دهند و از این لحاظ جزء بهترین دستگاه ها می باشند چون ضایعات کارتن و چسب را به کمینه می رسانند.

اما قیمت بالای این دستگاه ها شدنی است امکان تهیه آن را برای کسب و کارهای نوپا محدود کند و این کسب کارها ترجیح دهند که مثال های نیمه اتوماتیک را جایگزین کنند. هر چند که دستگاه لب چسب نیم اتومات هم بسیار پرکاربرد و مناسب است اما تا کردن کارتن ها باید آغاز انجام شود و سپس وارد مرحله ی لب چسب شدن شوند.

دستگاه لب چسب جعبه

از دستگاه لب چسب کارتن میشه در صنایع چاپ و بسته بندی نیز استفاده کرد این دستگاه قابلیت های زیادی را در این صنعت دارد. به طور نمونه در صنایع تولید جعبه های دارو و صنایع فرآوری مواد غذایی حتما باید از دستگاهی بهره‌گیری شود که از نیروی انسانی در مراحل بسته بندی کمتر استفاده شود و جعبه ها به چهره اتوماتیک پر شوند و با دستگاه چسبانده شوند.

قابلیت های این دستگاه

این دستگاه قابلیت این را دارد که گونه ها کارتن ها را در سایز های گوناگون از خیلی حقیر گرفته تا بزرگ را چسب کاری کند. نیازی نیست در کارگاه های در درازا روز کلا دستگاه روشن باشد وقتی کارتن ها و بسته ها آماده چسب کاری شوند دستگاه در برای مدت موعد کوتاهی صریح می کنند و پیشه لب چسب را سپریدن می دهند سرعت بالای این دستگاه این امکان را فراهم می کند که در عرض چند دقیقه تمام سفارشات چسب کاری و آماده شوند.

دستگاه لبچسب کارتن

دستگاه لبچسب کارتن

ساخت وتولید دستگاه لبچسب کارت

  •  ساخت وتولید دستگاه لبچسب کارت
  •  دستگاه لب چسب جعبه
  •  ماشین آلات لب چسب کارتن
  •  دستگاه لبچسب کارتن
  •  کارگاه ساخت کارتن