۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

راه اندازی کارخانه کارتن سازی

راه اندازی کارخانه کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

در مقاله سعی شده است که سود و در آمد کارتن سازی و جعبه سازی را بررسی کنیم و همچنین در مورد دستگاه کارتن سازی اتومات و یا همان دستگاه اتوماتیک کارتن سازی می پردازیم.

همه ی ما به هنگام شروع و آغاز حرفه و صنعتی بررسی می نمایم که آن کار سود و در آمد اش چقدر است ، سپس با بررسی دقیق و کامل در این زمینه آن فعالیت را آغاز می کنیم.

کمپانی مقصود جو با داشتن مهندس خبره و مشاوره متخصص در این زمینه شما را در راه اندازی کارگاه کارتن سازی راهنمایی می نماید.

همچنین انواع دستگاه کارتن سازی در مقصود جو تولید و به فروش می رسد، که می توانید شما عزیزان صفر تا صد کارگاره کارتن سازی خود را همکاری ما راه اندازی نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و مشاوره تخصص در زمینه سود و درآمد کارتن سازی و جعبه سازی و انواع دستگاه کارتن سازی و نحوه خرید با کارشناس ما در ارتباط باشید.

مشاوره برای راه اندازی  کارتن سازی

برای تولید کارتن چاپی وکارگاهی که فقط کارتن چاپ دار بتوان تولید کرد به دستگاه برش، دستگاه چاپ تک رنگ، دستگاه چاک زن و دستگاه تسمه کش نیاز داریم.
اگر تیراژ و سفارش ما از 5000 تا کمتر باشد و چاپ کارتن تک رنگ یا2رنگ باشد از دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ میشود به راحتی استفاده کرد.

فقط زمانی که کارتن 2رنگ باشد باید 2بار از دستگاه چاپ، کارتن عبور کند یعنی اول کارتن را تک رنگ میزنیم.

و برای زدن رنگ دوم سیلندر لاستیک و مخزن رنگ را با آب تمیز کرده و سپس رنگ دوم را شروع به تولید میکنیم.

ولی اگر سفارش بیش از 10هزارتا باشد از دستگاه چاپ فلکسو تک رنگ یا2رنگ باید استفاده کرد، اما برای شروع کارتن سازی و سفارش کم مثلا زیر 6000 تا کارتن در روز از دستگاه چاپ تک رنگ زنجیری باید استفاده کرد.

لازم به ذکر است در تولید اگر سفارش بیش از 10000تا  شد از دستگاه لبچسب نیز میتوان استفاده کرد. که بهتر از خرید دستگاه چاپ فلکسو است برای اینکه خط تولید کاملتر میشود.

لازم به ذکر است دستگاه منگنه فقط زمانی استفاده میشود که کارتن ما نیاز به منگنه خوردن داشته باشد و برای شروع اصلا لازم نیست دستگاه منگنه خریداری کنیم.

اگر سفارش کارتن منگنه دار گرفتید در هرجای ایران که باشید طی 24 ساعت دستگاه به کارگاه شما ارسال و نصب میشود. میتوانید به جای دستگاه منگنه 2عدد دستگاه تسمه کش نیمه اتومات خرید کرد که بسیار کارایی دارد.

اینجا سوال میشود چرا دستگاه دایکات پینگ پنگی را انتخاب کرده اید؟ 4دلیل مشخص برای پاسخ به این سوال وجود دارد که عبارت است از:

1 دستگاه دایکات فکی خطرناکترین دستگاه در کارتن سازی میباشد و حتما نیاز به اپراتور حرفه ای دارد

2 قیمت دستگاه دایکات فکی بسیار بالاست(حدودا 250 میلیون تومان سایز 120 میباشد)

3 هزینه قالب دایکات روتاری بسیار بالاست و از نظر کیفیت ضعیف است و خطا دارد.

4 کارکردن با دستگاه دایکات پینگ پنگی بسیار ساده است و سرعت و دقت خوبی دارد.

دیگر اطلاعات دستگاه دایکات پینگ پنگی را در صفحه اصلی قسمت اطلاعات دستگاه دایکات پینگ پنگی مشاهده میکنید.

.

 

راه اندازی کارگاه کارتن سازی

راه اندازی کارگاه کارتن سازی  در تهران
ملزومات راه اندازی کارتن سازی
دستگاه های راه اندازی کارتن سازی
قیمت راه اندازی کارتن سازی
مشاوره برای شروع کارگاه کارتن سازی
سود و درآمد کارتن سازی