۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی حرفه‌ای ما، به شما امکان می‌دهد تا کارتن‌های با کیفیت و قابلیت حمل بالا را به سرعت و به صورت اتوماتیک تولید کنید.
با خرید دستگاه کارتن سازی ما، هزینه‌های تولید کارتن را به حداقل می‌رسانید و به طور همزمان به افزایش بهره‌وری و کاهش زمان تولید می‌پردازید.

دستگاه کارتن سازی مقصدجو

آیا به دنبال دستگاهی هستید که بتواند به صورت مداوم و بدون نیاز به استراحت، کارتن‌های با کیفیت را تولید کند؟ دستگاه کارتن سازی مقصدجو بهترین گزینه برای شماست.
خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو، می‌توانید به سفارشات مشتریان خود در زمان کوتاهتر و با کیفیت بالاتر پاسخ دهید و رضایت آن‌ها را به حداکثر برسانید.
دستگاه کارتن سازی مقصدجو با استفاده از فناوری پیشرفته، عملکرد قابل اعتماد و دقت بالایی را به شما ارائهی‌دهد، تا بتوانید بهترین کارتن‌ها را تولید کنید.
خرید دستگاه کارتن سازی مقصدجو، می‌توانید به صورت سفارشی با تنوع کالا، کارتن‌های مختلف را تولید کنید و نیازهای مشتریان خود را به طور کامل برآورده کنید.
دستگاه کارتن سازی مقصدجو با طراحی منحصر به فرد و قابلیت‌های هوشمند، به شما امکان می‌دهد تا در صنعت بسته‌بندی رقابتی، یک قدم جلوتر ازقبا باشید.

استفاده از دستگاه کارتن سازی مقصدجو، به شما امکان میدهد تا هزینه‌های حمل وقل را به حداقل برسانید و کارتن‌های محکم و ایمن را برای محصولات خود استفاده کنید.

دستگاه کارتن سازی مقصدجو با عملکرد سریع و قابلیت تنظیم، به شما امکان می‌دهد تا در هر زمان نیاز به تولید کارتن داشته باشید و به سرعت به تقاضای بازار پاسخ دهید.

مزیت خرید دستگاه کارتن سازی

اولین و مهم‌ترین مزیتی که با خرید دستگاه کارتن سازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، صرفه‌جویی در هزینه‌های بسته‌بندی است. با تولید کارتن درون شرکت، نیاز به خرید کارتن از شرکت‌های دیگر را ندارید و هزینه‌های بسته‌بندی را کاهش می‌دهید. همچنین، با خودکفایی در زمینه بسته‌بندی، می‌توانید کنترل بهتری بر روی کیفیت و نوع کارتن‌های تولیدی داشته باشید.

دومین مزیت خرید دستگاه کارتن سازی، صرفه‌جویی در زمان است. با داشتن دستگاه کارتن سازی، نیازی به انتظار برای تحویل کارتن از شرکت‌های بسته‌بندی نخواهید داشت و می‌توانید به سرعت کارتن‌های مورد نیاز خود را تولید کنید.

امّا برخی معایب هم وجود دارد. یکی از مهم‌ترین معایب خرید دستگاه کارتن سازی، هزینه بالای خرید دستگاه است. در حالی که توانایی صرفه‌جویی در هزینه‌های بسته‌بندی را دارد، امّا هزینه ابتدایی بسیار بالاست و برای کسب و کارهای کوچک، ممکن است نامناسب باشد.

با توجه به این موضوعات، برای انتخاب بهترین خرید دستگاه کارتن سازی، باید به چند مورد توجه کنید. ابتدا، باید نیاز خود را به دقت بررسی کنید و با توجه به حجم کارتن‌هایی که تولید می‌کنید، بهترین دستگاه را انتخاب کنید. همچنین، قبل از خرید، می‌توانید با استفاده از نظرات و تجربیات افراد دیگر، بهترین برند و مدل را پیدا کنید.

خرید دستگاه کارتن سازی یکی از تولیدات ماشین سازی maghsadjo دستگاه کارتن سازی که برای قیمت و خرید دستگاه کارتن سازی را می توانید تماس بگیرید.

دستگاه کارتن سازی مقصدجو در گویه خرید و فروش دستگاه کارتن سازی در همه شهرستان ها و مناطق کشور یک مرجع می باشد.

خرید دستگاه کارتن سازی

انتخاب دستگاه تولید کارتن

این دستگاه ها برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی در تولید کارتن چاپی و کارتن که به جعبه تبدیل می شود مورد نیاز است. هر کدام از این دستگاه ها در تولید کارتن در تولید یک نمونه از کارتن ها استفاده می شود.

دستگاه های که نام برده شد برای خط تولید است که دو نوع کارتن را تولید کند حال اگر کارتن چاپی محصول اصلی کارگاه باشد به دستگاه های خط کش برش و چاپ و چاک زن و تسمه کش نیاز است.

تغییر رنگ کارتن و یا تیراژ کارتنی که سفارش داده شده در استفاده در نوع دستگاه ه مورد استفاده و یا مسیر کار تغییراتی ایجاد می کند که باید در خط تولید کارتن سازی اعمال شود.

اگر هدف راه اندازی از نوع کارتن لمینتی باشد به دستگاه های خط کش برش، دایکات پینگ پنگی و دستگاه تسمه کش  و لمینت کارتن نیاز است. در این خط تولید نیز با توجه به تعداد  سفارش می توان دستگاه های دیگری مانند لبچسب را نیز اضافه نمود.

کارتن لمینت از یک ورق مقوا روی کارتن ایجاد می شود که از کالایی که داخل کارتن قرار می گیرد محافظت می کند مثلا در جعبه های مانیتور ‌کامپیوتر و یا تلویزیون و لوازم خانگی از لمینت استفاده می‌شود.

انتخاب دستگاه تولید کارتن باید انجام مشاوره صورت بگیرد و باید دقیقا از مقدار کارتنی که باید تولید شود اطلاع داشته باشید تا بتوانید از دستگاه مورد نیاز  و هزینه ای که باید انجام شود مطلع شوید. برای راه اندازی دستگاه ها باید آموزش های لازم دیده شود زیرا کار کردن با برخی دستگاه ها سخت تر است و نیاز تجربه و آموزش دارد.

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه چاپ فلکسو کارتن سازی

کاغذ از مهمترین ماده اولیه در صنعت کارتن سازی به شمار می رود  اگر خط  را راه اندازی کنید باید قبل از آن  به فکر بر طرف کردن نیاز اولیه کارخانه یعنی ماده اولیه آن کاغذ باشید.

کاغذهایی که برای تولید کارتن استفاده می شود با توجه به اینکه در کدام لایه از کارتن استفاده شود، متفاوت خواهند بود. مثلا لایه رویی کارتن از قسمت های مهم کارتن به شمار می رود که خود شامل دو بخش است وزن این کاغذ برای لایه بیرونی مقوا بسیار مهم است و باید 100 تا 350 گرم باشد.

لایه کنگره دار نیز در نوعی از کارتن ها وجود دارد که به صورت لایه ای موج دار می باشد و وزنی بین 112 تا 180 گرم را دارد. این لایه موجب سفتی کارتن می شود. کاغذی که در لایه داخلی کارتن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این لایه درونی کاغذ در برابر رطوبت مقاومت دارند کاغذهای این لایه می توانند از الیاف بازیافتی ساخته شوند ولی از نظر بهداشتی باید در حد مطلوبی باشند زیرا ممکن است در این کارتن ها مواد خوراکی قرار بگیرند.

در واقع مواد بازیافتی کارتن های مصرف شده ای هستند که بعد از جمع آوری و انجام مراحلی در کارخانه های مخصوص دوباره به کاغذ تبدیل می‌شود و در تولید کارتن  مورد استفاده قرار می‌گیرد و یا کارتن ها از کاغذ هایی که مستقیما از چوب تولید شده اند، ساخته می شود.

 

فروش  دستگاه لبچسب خویش شغل صفر و استوک در سایزهای متفاوت

برای آگاهی از دستگاه های کارتن سازی و قیمت دستگاه کارتن سازی با ما تماس بگیرید.

09124361128

 

فروش گونه های دستگاه خط کش برش ماشین آلات کارتن سازی صفر و بخش دوم برای فرآوری جعبه و کارتن با گارانتی و به اتفاق سرویس و خدمات پس از فروش می باشد.

 

خرید دستگاه چاک دستی ، چاک زن کارتن با تیغ پرفراز و تماما تندرست عرضه می گردد.

فروش دستگاه چاک زن اتوماتیک با پارویی و تعبيه آسان با ساخت‌و‌ساز ساعتی 4 هزار کارتن در طول شبانه روز.

ساخت‌و‌ساز گونه های تیغ چاک زن و خرید و فروش دستگاه باستانی با دستگاه صفر اتمام می گردد.

 

فروش خط تولید دستگاه های کارتن سازی با قیمت پسندیده و لیست بها ارزان قیمت با گارانتی و سرویس ها بعداز فروش،فروش خط بی نقص ورق سازی با عرض 160 و 2 متر و فروش فوری گروه بدون نقص ورق سازی و کارتن .

خرید دستگاه کارتن سازی
خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی تهران

برای تولید کارتن نیاز به فضایی برای نصب دستگاه ها  و کار کارگران دارد هر چه مساحت بیشتر باشد مسلما کار کردن آسانتر خواهد بود  ولی به صورت میانگین بهترین شرایط برای شروع کار حدود 250 متر می باشد چون خط تولید کارتن در سال های بعد دارای سفارش های بیشتری خواهد بود و نیاز به فضای بزرگتری خواهد بود.

برای شروع کار و دستگاه‌ها باید کارگاه دارای برق سه فاز باشد البته تمام دستگاه ها نیاز به برق سه فاز ندارند. برای شروع کار و راه اندازی نیروی زیادی برای کار با دستگاه وجود ندارد ولی به مرور زمان افزایش کارگران اجتناب ناپذیر خواهد بود.

استقبال زیادی از تولید کارتن و انواع بسته بندی های کارتنی می شود زیرا کارتن به راحتی قابل بازیافت است و می تواند دوباره به عنوان مواد اولیه همین کارخانه ها  مورد استفاده قرار بگیرد به همین دلیل در میان افراد دوستدار محیط زیست بسیار طرفدار دارد و همکاری های لازم برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی صورت می گیرد.

 

برای آگاهی از دستگاه های کارتن سازی و قیمت دستگاه کارتن سازی با ما تماس بگیرید.

09124361128

خرید دستگاه کارتن سازی

با خرید دستگاه کارتن سازی صفر و دسته دوم از شرکت مقصدجو  بهترین دستگاه کارتن سازی را برای خود به ارمغان آورید و خرید دستگاه کارتن سازی صفر و دسته دوم را با بهترین بها و کیفیت از شرکت مقصدجو بخواهید.

در سررسید خرید انواع دستگاه کارتن سازی صفر و علاوه بر بها به کیفیت قطعات و ابزارها سازنده ماشین آلات کارتن سازی زیاد توجه نماید.

ما فروشنده گونه ها دستگاه و ماشین آلات کارتن سازی صفر و دسته دوم هستیم ، در ضمن ما سازنده انواع دستگاه کارتن سازی می باشیم.

شرکت مقصدجو تمامی دستگاه های کارتن سازی فروخته شده خویش را گارانتی طولانی مدت می نماید و ما به شما قول می دهیم که با انتخاب و خرید ماشین آلات کارتن سازی از ما الی سالیان سال هیچ احتیاجی به سرویس و تعمیر ماشین آلات کارتن سازی مقصدجو نمی باشد.

علت این فرمایش این می باشد که در ساخت و تولید دستگاه های کارتن سازی به اتفاق از بهترین قطعات و ابزارها ماشین آلات کارتن سازی کاربرد می گردد.

شرکت های سازنده دیگر که زیاد نیز هستند ، در ساخت دستگاه کارتن سازی از جنس و قطعات با کیفیت پایین و یا زیاد نامرغوب کاربرد می کنند و به همین علت دستگاه کارتن سازی را با بها ارزان تر به شما خریداران ارائه می کنند.

این نکته را دائم مد نظر داشته باشید که ، هیچ ارزانی بی علت نیست و به ویژه در تولید دستگاه کارتن سازی نمی شود از قطعات مرغوب استفاده شود و دستگاه را ارزان تر از کمپانی های معتبر فروخت.

همچنین بخش ای از فروشندگان ماشین آلات کارتن سازی می باشند که علاوه بر بها گران دستگاه های کارتن سازی از قطعات بی کیفیت نیز کاربرد می کنند ، مراقب افراد سودجو و کمپانی های نامعتبر و دلالان در این مقوله باشد.

قیمت خرید دستگاه کارتن سازی

نکته زیاد مهمی که باید در اثناء خرید دستگاه کارتن سازی باید به آن پروا داشته باشیم این است که در هنگام انتخاب کمپانی سازنده دستگاه کارتن سازی زیاد دقت کنیم و حتما از کمپانی های معتبر و مشهور در این عرصه خرید نمایم.

با خرید دستگاه کارتن سازی صفر و بخش دوم از شرکت های معتبر می توانید سالیان سال با دستگاه کارتن سازی خریداری شده کارتن تولید کنید و با کیفیت ترین فرآورده را روانه بازار کنید.

شایان بیان است که کلیه ماشین آلات کارتن سازی ما که بدست شما خریداری شود تا چندین سنه دارای خدمات بعد از فروش رایگان می باشد و اگر جزو مشتریان ثابت ما نیز باشید قطعات نیز به چهره مجانی برای شما تعویض می گردد.

مدیریت محترم شرکت مقصدجو و کادر سازنده دستگاه کارتن سازی همواره تمام تلاش خود را سپریدن می دهند که بهترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر نقاط مملکت ارائه دهند.

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید ماشین آلات کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید ماشین آلات کارتن سازی را با بهترین کیفیت و ارزان ترین بها با شرکت مقصدجو  تجربه نماید.

ما هیچ وقت کیفیت را فدای ارزان بودن و سوده بیشتر نکرده و نمی نماییم ، در حال حاضر قطعات با کیفیت بسیار نایاب شده است و یا قیمت های بسیاری دارند.

تیم سازنده شرکت مقصدجو همواره نهایت کوشش خود را اتمام می دهد که بهترین و مرغوب ترین قطعات را در ساخت دستگاه کارتن سازی خویش بهره‌گیری نماید.

بهترین دستگاه کارتن سازی را فقط و تنها می توانید از کمپانی مقصدجو خرید نماید و همچنین نیز می توانید پس از خرید ماشین آلات کارتن سازی صفر و دست دوم از ما نگران آموزش استفاده از دستگاه های کارتن سازی نباشید.

تیم مقصدجو پس از خرید تمام آموزش های لازم را به صورت رایگان به شما مشتریان محترم ارائه می کنند که بدون دغدغه بتوانید به راحتی از گونه ها دستگاه کارتن سازی بهره‌گیری نماید.

برای آگاهی از دستگاه های کارتن سازی و قیمت دستگاه کارتن سازی با ما تماس بگیرید.

09124361128

قیمت فروش دستگاه کارتن سازی

فروش دستگاه های کارتن سازی وجعبه سازی همراه با نصب وراه اندازی و آموزش رایگان و دستگاه های کارتن سازی صفر و دست دوم شامل یک سنه گارانتی و ۱۰ سال خدمات و تامین قطعات و تعمیرات دستگاه های کارتن سازی میباشد ماشین سازی مقصدجو گذرگاه کارهایی برای ارائه دارد که خریدار دستگاه کارتن سازی بتواند بهترین کارتن را تولید کند در بازار پیشه و تولید امروز کل جهان درحال چشم وهمچشمی هستند و هر شخص یا شرکتی بتواندبهترین کیفیت را ارائه دهد برنده است کیفیت در تولید با چندین نکات مهم توسط می آید و حفظ آن مهمتر میباشد مثلا داشتن دستگاه تندرست که جهت فرآوری کارتن گرفتید بدونه عیب و ویران کردن کارتن شغل کند ماشین سازی مقصدجو بعداز سالها کار و جنبش متوجه مسیر کارهایی بسیار سودمند در تولید کارتن میباشد که حتما هنگام تاسیس سوال کنید لازم به بیان است اطلاعات درباره تک تک دستگاه کامل نوشته شده صفحه اصلی روی عکس هر دستگاه کلیک کنید درباره کارتن سازی در سرنوشت مقالات و آگاهی ها نوشته ایم و درباره بها دستگاه ها تماس بگیرید.

 

ما می توانیم خدمات نصب و آموزش اپراتور در سراسرکشور را برای کاربران نهایی ارائه دهیم.

 

ما خدمات OEM را برای شریک خود داریم، مانند چاپ آرم فروشنده بر روی دستگاه، آپلود آرم در برنامه عملیاتی.

اگر گروه مهندسی خودتان به خوبی ساخته شده بود، ما می توانیم خدمات سفارشی برای کسب و کار

 

 

خرید دستگاه چاک دستی

خرید دستگاه کارتن سازی صفر

خرید دستگاهای کارتن سازی

خرید ماشین آلات کارتن سازی

خرید و فروش دستگاه و ماشین آلات کارتن سازی

فروش دستگاه کارتن سازی

 

دستگاه کارتن سازی

این دستگاه کارتن سازی یا دستگاه شکل دهی کارتن یا دستگاه شکاف از کنترل صفحه نمایش لمسی PLC استفاده می کند، سیستم قابل اعتماد، میزان شکست کم، عملکرد آسان و استفاده آسان است. می تواند سرعت، مقدار تولید، اندازه پوشش جعبه و اندازه ارتفاع جعبه و غیره را نمایش دهد. هنگام تغییر سفارش، فقط باید اندازه پوشش جعبه و ارتفاع جعبه را روی صفحه لمسی وارد کنید. عملکرد هشدار حجم رزرو تولید. عملکرد هشدار دو دستی عملیات را ایمن تر کنید.

ویژگی ها یا دستگاه شکل دهی کارتن 

سیستم پیشرفته جذب فشار منفی برای تغذیه ورق مجهز شده است. حجم مکش قابل تنظیم است، که باعث می شود ورق های ناهموار تغذیه شوند (2) برش، چین، شکاف و برش فلپ را می توان در یک گذرگاه به پایان رساند (3) چین زدن با دقت (4) دستگاه سوراخ سازی اختیاری است. تمام چرخ دنده های انتقال از دندانه های مستقیم، فولاد آلیاژی با کیفیت 45 #، خاموش و معتدل، خاموش کردن فرکانس بالا، فرآیند سنگ زنی، سختی HRC45-50 است. دنده فاز از فولاد آلیاژی 40Cr، کربوریزاسیون، نیتریدینگ، خاموش کردن فرکانس بالا، فرآیند سنگ زنی، سختی قطعه دندان HRC48-55 استفاده می کند. چرخ دنده درایو با شدت بالا، عملکرد صاف، مقاومت در برابر سایش خوب، سر و صدای کم، که می تواند دقت انتقال دستگاه را تضمین کند. روانکاری سیستم روانکاری نوع اسپری محصور را اتخاذ می کند تا از دقت انتقال عمر اطمینان حاصل شود. کل دستگاه اتصالات کلیدی را اتخاذ می کند، از دقت و قابلیت اطمینان اتصال اطمینان حاصل می کند. جعبه دنده حلزونی خود قفل دار با دقت بالا و مجهز به دسته دیسک سه پایه، راحت و سریع است.

مشخصات دستگاه شکل دهی کارتن 1

مدل
مدل Xxx 1400*2600 xxxy1600*2800
مدل
  عرض 2600 میلی متر 3000 میلی متر
حداکثر سرعت مکانیکی

(برگ / دقیقه)

120 برگ در دقیقه 110 ورق/دقیقه
حداکثر اندازه خوراک 1400*2400 میلی متر 1600*2600 میلی متر
رد شدن از اندازه فید (MM) 1600*2600 میلی متر 1700*2600 میلی متر
حداقل ارتفاع خوراک 350 * 400 میلی متر 420*400 میلی متر
حداکثر عمق شکاف 7*350 میلی متر 7*400 میلی متر
حداقل فاصله باز شدن شکاف (MM) ضد چاقو (L * W * L * W) 220*65*220*65 میلی متر 250*70*250*70 میلی متر
حداقل ارتفاع شکاف 7*100 میلی متر 7*100 میلی متر
برای ضخامت تخته 0-12 میلی متر 0-10 میلی متر
قدرت موتور اصلی 7.5 کیلو وات 7.5 کیلو وات
حداکثر قدرت 14 کیلو وات 16 کیلو وات
دقت ضربه زدن به کاغذ درجه خمش استانداردهای ملی، خطای کاغذ ضربه ای به اضافه یا منفی 1.5 میلی متر درجه خمش استانداردهای ملی، خطای کاغذ ضربه ای به اضافه یا منفی 1.5 میلی متر
دقت شیاردار درجه خمش استاندارد ملی، خطای شیار مثبت یا منفی 2 میلی متر درجه خمش استاندارد ملی، خطای شیار مثبت یا منفی 2 میلی متر

مشخصات دستگاه شکل دهی کارتن 2

حداکثر سرعت دستگاه 01-100 عدد در دقیقه
حداکثر اندازه تغذیه 2600x1600mm
حداقل اندازه تغذیه 650x380mm
ضخامت کاغذ تغذیه 3-10 میلی متر
حداکثر قدرت 14 کیلووات
ولتاژ 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز

مشخصات دستگاه شکل دهی کارتن 3

مدل S-1625
حداکثر سرعت دستگاه 150 عدد در دقیقه
حداکثر سرعت تولید 120 عدد در دقیقه
حداکثر اندازه تغذیه 2600x1600mm
حداقل اندازه تغذیه 650x380mm
حداقل فضای شکاف 260x60x260x60mm
حداکثر عمق شکاف 400 میلی متر
دقت شکاف ± 1.0 میلی متر
ضخامت مقوا 2-12 میلی متر
حداکثر قدرت 25 کیلووات
ولتاژ 380 ولت، 50 هرتز، 3 فاز