۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

تولید ماشین آلات کارتن سازی

تولید ماشین آلات کارتن سازی در گروه مقصد جو جهت دریافت قیمت تولید ماشین آلات کارتن سازی تماس بگیرید.

 علامت گذاری و کدگذاری برای ادغام با تولید ماشین آلات کارتن سازی نیمه و اتوماتیک

هنگامی که یک محصول در یک بسته اولیه جداگانه مهر و موم شد، اغلب در یک کارتن با تعدادی از محصولات مشابه دیگر قرار می گیرد. این کارتن ها به همراه سایر محصولات کارتن شده، سپس برای توزیع در جعبه حمل و نقل بزرگتری قرار می گیرند. در نهایت، گروهی از کیس ها برای تشکیل یک بار پالت مونتاژ می شوند. این ممکن است یک بار واحد از محصولات یکسان یا بار مخلوطی از محصولات مختلف باشد که به یک مقصد حمل می شود.

این یک فرآیند پیچیده است، و ضروری است که بسته‌های اولیه، کارتن و کیس به‌طور واضح علامت‌گذاری و کدگذاری شوند تا شناسایی شوند، هم برای ردیابی پیشرفت آنها از طریق تجمع در یک بار پالت و توزیع بعدی و هم برای اطمینان از رسیدن ایمن به مقصد. . برچسب‌زن کارتن نقش   مهمی در این تلاش دارد.

برچسب‌های کارتن چاپی(تولید ماشین آلات کارتن سازی) می‌توانند شامل اطلاعات قابل خواندن برای انسان مانند آدرس‌ها و توضیحات محصول و همچنین اطلاعات شناسایی و ردیابی کد شده، معمولاً در قالب خطی و بارکد دوبعدی باشند. ضروری است که  چاپ بارکد روی کارتن  واضح و فورا قابل خواندن باشد تا اطمینان حاصل شود که اسکنرها در سراسر سیستم بسته بندی و توزیع می توانند به سرعت کارتن را شناسایی کرده و آن را طی فرآیند جمع آوری، پالت بندی و توزیع به مقصد منتقل کنند.

دستگاه  برچسب زنی  کارتن، اغلب در حالی که با سرعت در امتداد خط تولید حرکت می کند، برچسب را روی کارتن اعمال می کند. این اغلب شامل برداشتن آستر رها از یک برچسب حساس به فشار قبل از اعمال آن روی کارتن است. برچسب‌زن کارتن باید فرآیند   را تکمیل کند و برچسب را به آرامی اعمال کند، از ایجاد چین و چروک‌هایی که ممکن است اطلاعات مهم برچسب را بپوشاند، اجتناب کند، در حالی که روند تولید را کند نمی‌کند.

برچسب‌زنان کارتن  ، برچسب‌ها را روی اهداف با اندازه‌های مختلف از کارتن‌های کوچک تا بارهای کامل پالت اعمال می‌کنند. در نتیجه، روش‌های متعددی برای اعمال برچسب‌ها به صورت ایمن دارند. اینها شامل دمیدن یا چسباندن برچسب ها در جای خود است. برای برچسب زدن پالت ها،  ماشین های برچسب زنی کارتن  بازوهایی را در خود جای داده اند که از بدنه لیبل کننده امتداد یافته اند تا برچسب را روی سطح پالت بچسبانند. بر روی کیس‌ها، برچسب‌ها گاهی در اطراف لبه کیس اعمال می‌شوند که به آنها اجازه می‌دهد از هر دو جهت اسکن شوند. برخی از برچسب‌زنان کارتن، عملکرد چاپ لیبل را در صورت تقاضا و سپس اعمال آن را با هم ترکیب می‌کنند.

دستگاه کارتن سازی  بخشی از خانواده بزرگتر ماشین آلات شکل دهی-پرکن-بستن است. می توان آن را در یک فرآیند کاملاً یا جزئی خودکار پیاده سازی کرد.

مهر و موم کارتن یک دستگاه بسته بندی است که می تواند کارتن ها را به صورت نیمه اتوماتیک یا کاملا اتوماتیک ببندد. در اینجا مهر و موم کارتن نه تنها با تا کردن روکش، بلکه در مواقع لزوم با استفاده از نوار چسب، کارتن را می بندد.

این تنوع گسترده به شرکت ها اجازه می دهد تا سیستمی را انتخاب کنند که برای عملکرد آنها بهترین کار را دارد. دستگاه های کارتن سازی اغلب به  چاپگر کارتن  یا  برچسب زنی  در پایین خط تولید وارد می شوند. تولید ماشین آلات کارتن سازی

تولید ماشین آلات کارتن سازی در گروه مقصد جو جهت دریافت قیمت ماشین آلات کارتن سازی تماس بگیرید.

تولید ماشین آلات کارتن سازی

تولید ماشین آلات کارتن سازی

ماشین آلات کارتن سازی چیست؟

دستگاه های کارتن سازی بسته به موقعیتی که کارتن در آن از طریق دستگاه تغذیه می شود به دستگاه های کارتن سازی افقی و عمودی تقسیم می شوند.

تولید ماشین آلات کارتن سازی دستگاه های کارتن سازی عمودی:

در دستگاه های کارتن سازی عمودی، کارتن از طریق دستگاه در حالت عمودی تغذیه می شود و محصول به صورت دستی یا خودکار، اغلب از بالای دستگاه وارد می شود. دستگاه‌های کارتن‌سازی عمودی برای بسته‌بندی محصولات «لخت» که می‌توانند یا باید از طریق گرانش عرضه شوند و بر حسب وزن یا حجم به فروش می‌رسند، مناسب هستند. به عنوان مثال می توان به برنج، ماکارونی خشک و غیره اشاره کرد.

ماشین آلات کارتن سازی افقی:

تولید ماشین آلات کارتن سازی در دستگاه های کارتن سازی افقی، محصول از کنار کارتن وارد می شود. این کارتن‌ها می‌توانند در حالت پیوسته یا متناوب با امکان بارگیری جانبی خودکار محصول در کارتن و بسته شدن انتها با اعمال ذوب داغ یا قرار دادن فلپ کار کنند. دستگاه های کارتن افقی معمولاً در بسته بندی محصولات غذایی مانند پیتزا و کیک، برنج یا قهوه وکیوم بسته بندی شده، غلات و غیره استفاده می شود.

تولید ماشین آلات کارتن سازی در گروه مقصد جو جهت دریافت قیمت ماشین آلات کارتن سازی تماس بگیرید.

دستگاه های کارتن سازی نیمه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک چیست؟

دستگاه های کارتن سازی نیمه اتوماتیک:

تولید ماشین آلات کارتن سازی در دستگاه های کارتن سازی نیمه اتوماتیک اعم از عمودی یا افقی، محصول به صورت دستی توسط اپراتور در کارتن قرار می گیرد. عدم وجود یک تغذیه خودکار عملکرد دستگاه را ساده می کند، اما سرعت و توان تولید را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و نیاز به حضور اپراتورهای زیادی دارد.

دستگاه های کارتن سازی اتوماتیک:

دو نوع دستگاه کارتن سازی اتوماتیک وجود دارد: حالت پیوسته و حالت متناوب. ماشین‌های کارتن‌سازی پیوسته مخصوصاً برای خطوط با سرعت بالا مناسب هستند، برای محصولاتی به شکل کلی و معمولی که نیازی به مقررات خاصی برای جابجایی ندارند. کارکرد مستمر امکان قرار دادن تدریجی و ظریف محصولات را فراهم می کند. با توجه به فرکانس بالایی که می توان به آن رسید (از 60 تا بیش از 400 کارتن در دقیقه)، در بسیاری از موارد استفاده از سیستم تغذیه خودکار توصیه می شود یا حتی ضروری است. این دستگاه‌های کارتن‌سازی اغلب مجهز به واحدهای جانبی هستند که مثلاً جزوه‌های تصویر را تا می‌کنند و به‌طور خودکار وارد می‌کنند و کدها را با اچ کردن یا با جوهر اعمال می‌کنند. دستگاه های کارتن سازی پیوسته یا متناوب برای بسته بندی محصولات در کارتن با بارگذاری جانبی محصول در کارتن طراحی شده اند. و بسته شدن انتها با استفاده از ذوب داغ یا قرار دادن فلپ. محصول را می توان توسط اپراتور یا از طریق یک دستگاه مکانیکی یا الکترونیکی هماهنگ شده با جمع آوری محصول از خط تولید و انتقال خودکار به محفظه های دستگاه وارد کرد.

تولید ماشین آلات کارتن سازی در گروه مقصد جو جهت دریافت قیمت ماشین آلات کارتن سازی تماس بگیرید.

 

تولید ماشین آلات کارتن سازی

تولید ماشین آلات کارتن سازی دستگاه کارتن سازی قطعه ای از تجهیزات صنعتی است که برای تا کردن و پر کردن جعبه ها و سایر ظروف بسته بندی استفاده می شود. این ماشین‌ها اغلب به عنوان بخشی از خط مونتاژ تولید استفاده می‌شوند و می‌توانند کاملاً خودکار باشند یا به نیروی انسانی نیاز داشته باشند. شرکت ها در صنایع مختلف از جمله مواد غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی برای تهیه بسته بندی یا محصولات آماده برای حمل و نقل به ماشین های کارتن سازی متکی هستند. یک دستگاه کارتن سازی می تواند از نظر اندازه و مقیاس بسیار متفاوت باشد، برخی از واحدها برای تولید ده ها یا صدها جعبه در دقیقه طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر می توانند هزاران جعبه را در همان زمان تا کرده و بسته بندی کنند.

راهنمای شما برای خرید و تولید ماشین آلات کارتن سازی اتوماتیک

ماشین‌های کارتن‌سازی اتوماتیک صنعت را در سراسر جهان متحول کرده‌اند. از زمان اختراع، دستگاه‌های کارتن‌سازی به کسب‌وکارهای بی‌شماری کمک کرده‌اند تا خطوط تولید خود را ساده‌تر کنند تا تقاضای بالای بازار برای تولید ماشین آلات کارتن سازی کالاهای خود را برآورده کنند.

تولید ماشین آلات کارتن سازی از آن زمان به بخشی جدایی ناپذیر از عملیات و رشد کسب و کار تبدیل شده اند. برای شرکت هایی که خطوط تولید پرسرعت دارند، داشتن ماشین مناسب باعث از بین رفتن اتلاف وقت و امکان تولید بهینه می شود. برای کسب و کارهای در حال رشد، ارتقاء به  دستگاه کارتن سازی خودکار به طور  قابل توجهی فرآیندهای تولید را بهبود می بخشد و به کسب و کارها اجازه می دهد کالاهای بیشتری را عرضه کنند و عملیات را گسترش دهند.

با این حال، باید بر داشتن ماشین مناسب تاکید شود. علیرغم مزایای بی شمار تولید ماشین آلات کارتن سازی اتوماتیک، تکیه بر تجهیزاتی که با فرآیند و اهداف تولید شما همخوانی ندارد، می تواند باعث هدر رفتن سرمایه گذاری و هزینه های جاری شود.

برای کمک به پیدا کردن بهترین ماشین برای عملیات خود، اجازه دهید این پنج مرحله شما را راهنمایی کند:

بودجه تعیین کنید

تعیین بودجه تولید ماشین آلات کارتن سازی فراتر از تعیین میزان توان مالی شرکت شما در حال حاضر است. فرآیند تنظیم بودجه شما را ترغیب می کند که به هزینه های فعلی عملیات خود و همچنین اهداف خود برای بازگشت سرمایه نگاه کنید. با تعیین این ارقام، می توانید محدوده بودجه ای را تعیین کنید که از نظر اقتصادی امکان پذیر باشد.

محصول را به عنوان عامل اصلی تعیین کنید

در موارد متعدد، محصول نوع تجهیزات کارتن سازی لازم برای کار را دیکته می کند. به عنوان مثال، قطعات گرانول و شل مانند غلات و پودر شوینده به تجهیزات کارتن سازی به سبک عمودی نیاز دارند. همچنین مواردی وجود دارد که ارائه مطلوب برای محصول، مناسب ترین تجهیزات را دیکته می کند. به عنوان مثال، غذاهای آماده با کارتن های بسته بندی شده بهتر بسته بندی می شوند، در حالی که محصولاتی مانند کپسول های قهوه با کارتن های بار نهایی بهترین عملکرد را دارند.

سرعت مورد نیاز را تعیین کنید

این یکی از سخت ترین مراحل برای بسیاری از خریداران است. بسیاری از کسب‌وکارها به تامین‌کننده‌ای مراجعه می‌کنند که سریع‌ترین ماشین را در محدوده بودجه‌شان درخواست می‌کند و در نهایت محصولی را به دست می‌آورند که پروژه آنها را کاهش می‌دهد یا بیش از حد از بین می‌برد.

برای فرآیندهای بسته بندی آنلاین، سرعت مورد نیاز خود را با محاسبه حداکثر نرخی که برای ایجاد یک محصول نیاز است، تقسیم بر تعداد واحدهایی که در یک کارتن قرار می گیرد، محاسبه کنید. برای بسته بندی آفلاین، تعداد کارتن های مورد نیاز در دقیقه را با در نظر گرفتن سهمیه جعبه روزانه، هفتگی یا ماهانه محاسبه کنید.

شما می توانید احتمال افزایش حجم محصولات خود را محاسبه کنید، اما مراقب باشید که بیش از حد تخمین زده نشوید و با ماشینی بزرگتر و پرهزینه تر از حد نیاز مواجه نشوید.تولید ماشین آلات کارتن سازی

توانایی ها و نیازهای شرکت خود را تعیین کنید

قبل از تصمیم گیری در مورد ماشین، باید تخصص فنی کارکنان فعلی خود را در نظر بگیرید. مگر اینکه مایل به سرمایه گذاری در استخدام اپراتورهای واجد شرایط یا آموزش کارکنان باشید، بهتر است از ماشین هایی با الزامات فنی که با دانش و تخصص کارکنان شما همسو نیستند دوری کنید.

در مورد گزینه های دستگاه خود تحقیق کنید

هنگامی که تمام چهار مرحله را طی کردید، باید بتوانید گزینه های خود را به تعداد قابل کنترل تری محدود کنید. تا جایی که می توانید از جستجوهای اینترنتی، شبکه های صنعتی، نمایشگاه های تجاری یا هر جا که می توانید در مورد ماشین هایی که می خواهید روی آن ها سرمایه گذاری کنید، دانش کسب کنید.

اگر در تصمیم گیری خرید دستگاه کارتن سازی خود به کمک بیشتری نیاز دارید، تیم ما خوشحال می شود که به شما مشاوره تخصصی و بی طرفانه بدهد.

 

خرید دستگاه کارتن سازی

خرید دستگاه کارتن سازی