۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

قیمت دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی اتوماتیک

قیمت دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی

دستگاه اتوماتیک کارتن سازی چگونه کار می کند؟به علت اینکه کارتن به شکل معمول در صنعت مصارف زیادی دارد پس باید از ورقه هایی برای تولید بهره‌گیری کرد که پسندیده هستند، ورقه های آن به سرعت از هم جدا نشوند، در ارتباط با دستگاه کارتن سازی میتوان بیان کرد  فقط یک بار ورقه کارتن سازی از این دستگاه عبور می کند مگر اینکه بخواهید کارتن را به شکل دو رنگ فرآوری کنید، یعنی نخست رنگ کارتن را به شکل تک زده و بعد آن را به خلنگ تبدیل می کنیم،در مرحله بعدی برای رنگ دوم باید انبار- انباشتگاه اب و هم چنین سیلندر دستگاه را کاملا تمیز نماییم و بر روی دکمه تنظیم دوباره زدهتا بتوانیم به رنگ دوم برسیم. البته برای این کار می توان از گونه دستی استفاده کرد ولی اگر سفارشات بسیار زیاد بودند، به طور مثال 100 تا 150 برگه، از دستگاه فلکسو برای چاپ کارتن استفاده کرد و  از دستگاه فلکسو دو رنگ بهره‌گیری کرد که کار را نیز راحت تر خواهد کرد. البته برای بعضی چاپ ها نیز از چاپ زنجیری نیز بهره‌گیری می شود. فلذا در کل برای ساخت کارتن از این چهار دستگاه کارتن کاربرد می شود که به راحتی می توانند ورقه های زیادی را فرآوری کنند.

کسانی که با زدن یک سوله  جهت انبار نمودن گونه ها ماشین آلات کارتن سازی اقدام می کنند و این دستگاه ها را جهت به دست اوردن سود در ان جا جمع می کنند و هیچ گونه دانش و فرهنگ نیز در باره این دستگاه ها از خویش ندارند. از این مطالب که بگذریم می رسیم به دستگاه تولید کارتن در سطح کشور. این دستگاه ها در سطح بازار در دو نوع برای خرید علاقمندان در بازار وجود دارند.

قیمت دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی با کیفیت و سرعت بالا

دستگاه تولید کارتن نو و پیشرفته بدون  کار کرد و دیگری دستگاه کارتن سازی دست دوم. با پروا به مطالبی که در باره دستگاه کارتن سازی در سایت ها بیان شده دارد نشانه دهنده این موضوع است که قطعات و ساز و برگ دستگاه در سطح بازار گران می باشد و این عامل مایه می شود که به صورت طبیعی بها دستگاه کارتن سازی نیز در بازار افزایش پیدا کند. علاقمندان بهتر است که همش دستگاه های مدل جدید را از مراکز فروش خریداری کند چرا که این نمایندگی ها محصولات خویش را با گارانتی چند ساله و خدمات پس از فروش به خریداران عرضه می دهند این مراکز لغایت یک سال جایگزینی دستگاه ها را نیز به عهده می گیرند. و یکتا سایر از مزایای این نمایندگی های فروش دستگاه کارتن سازی نصب و راه اندازی این دستگاه ها در کمپانی تولیدی مقصد جو  بوده است که همگی آموزش های لازم را در این خصوص به خریداران عرضه می دارند.

این گونه دستگاه ها با توجه به بازار روز بها انها تعیین می شود، معمولا هر واحدی که به فرآوری کارتن و گونه ها دستگاه می پردازد به تعقیب سود بیشتر است بعد بی گمان تولید کننده این دستگاه ها نیز با فروش دستگاه خویش به پیگیری فایده بیشتر است، بها ها در این نوع دستگاه ها به شکل ریزبین مشخص نیست و ارتباط دارد چه گونه دستگاهی خریداری شود و بها ها معمولا با پروا به نرخ روز تعیین می شود.

قیمت دستگاه کارتن سازی در بازار

قیمت ماشین آلات کارتن سازی در سطح بازار وابستگی به شرکت تولید کننده آن دستگاه می باشد که هر برندی بها ویژه خود را در بازار دارا می باشد. البته قیمت دستگاه کارتن سازی وابستگی به مواد اولیه به شغل رفته و میزان عمل کرد های این دستگاه دارد که می تواند بر روی دستگاه کاغذ سازی نصب گردد. هر چه قدر میزان کارایی و کارکرد یک دستگاه باتر رود میزان هزینه خرید آن نیز افزایش خواهد ارائه کرد که این مورد در لیست قیمت دستگاه ها نیز صادق می باشد.

با این حال در سطح کشور که با افزایش شرکت های تولید کننده کارتن و کاغذ روبه رو هستیم که دلیل این افزایش بها نیز افزایش کیفیت در بسته بندی محصول بوده است. با پروا به این مطالبی که گفته شد به این نتیجه می رسیم که فروش دستگاه کارتن سازی به ساختار آن نیز وابستگی دارد همانگونه که دستگاه خط کش برش کارتن از دسته دستگاه های مهمی در بازار بوده سیلندر های این دستگاه بیشترین کارایی را در قیمت این دستگاه به خویش وابستگی دیتا اند.

اما در کل، هر دستگاهی بها ویژه خویش را در سطح بازار دارا می باشد و هر چه قدر همانگونه که گفتیم روی دستگاه بیشتر خرج گردد قیمت دستگاه نیز بالا خواهد رفت، همه قطعات به پیشه رفته بر روی دستگاه کارتن سازی در کیفیت کارتن فرآوری شده موثر می باشد.

قیمت دستگاه کارتن سازی

 

فروش ویژه ی دستگاه کارتن سازی

فروش ویژه ی دستگاه کارتن سازی

فروش ویژه ی دستگاه کارتن سازی

قبل از راه اندازی خط تولید کارتن سازی بهتر است با فرایند تولید کارتن در این صنعت آشنا شویم در این صنعت،  ورق کارتن که در خط تولید کارتن سازی مورد بهره‌گیری قرار می گیرد از رول کاغذ تولید می گردد و با توجه به نیازی که در بازار هستی دارد این ورق کارتن به شکل و قالب های مختلفی بسته بندی می گردد.

ورق کارتن پایه سلولزی دارد و در بسته بندی صنایع مختلف حرف نخست را می زند و معمولا از 3 تا 5 لایه ساختن شده است. بستگی به گونه دستگاه در صنعت کارتن سازی و خط فرآوری کارتن سازی کارتن ها به دو شکل وجود دارند. کارتن عادی که ضخامت بیشتر از 2 میلیمتر دارند و با دستگاه تبدیل برش و چاک در آنها ایجاد می شود و برای بسته بندی باره استفاده قرار می گیرد  گونه دیگری از کارتن که در خط تولید کارتن سازی تولید می گردد کارتن مدل دار است که بوسیله قالب های تیغ دار  فرآوری می‌شود. کارتن های مدل دار  در بسیاری از صنایع برای بسته بندی مورد بهره‌گیری پیمان می‌گیرد.

مثلا کارتن های میوه که سوراخ دار است  کارتن تلسکوپی و کارتن های تقسیم دار مثال ای از کارتن های مدل دار که در خط تولید کارتن سازی با دستگاه اخص این کارتن ها فرآوری می گردند.

قیمت دستگاه کارتن سازی

 

قیمت دستگاه کارتن سازی

لیست قیمت ماشین الات کارتن سازی
دستگاه کارتن سازی چینی
فروش ویژه ی دستگاه کارتن سازی
دستگاه کارتن سازی با کیفیت و سرعت بالا
دستگاه کارتن سازی اتوماتیک
  •  دستگاه کارتن سازی اتوماتیک
  •  دستگاه کارتن سازی با کیفیت و سرعت بالا
  •  دستگاه کارتن سازی چینی
  •  فروش ویژه ی دستگاه کارتن سازی
  •  لیست قیمت ماشین الات کارتن سازی
  •  لیست قیمت خرید دستگاه کارتن سازی
  •  لیست قیمت فروش دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی

درباره قیمت دستگاه کارتن سازی باید گفت ارزش راستین هر دستگاه کارتن سازی دست دوم و نو براساس قطعات و ابزارهایی است.

که روی آن دستگاه کارتن سازی کار گذاشته شده است مشخص میشود،یعنی تمام دستگاه های کارتن سازی دست دوم ونو ساختار و اسکلت آن ها احد هستند .

قیمت دستگاه خط کش برش کارتن دست دوم و صفر

هر یک از دستگاه های کارتن سازی بها مشخصی دارد،مثلا قیمت دستگاه خط کش برش کارتن 30تا  35 میلیون تومان میباشد.

البته بها دستگاه خط کش برش کارتن از 18 الی ۳۵ میلیون تومان است این بها دستگاه دست دوم میباشد لازم به بیان است وجود دارند دستگاه هایی که حدودا برای ۱4سال قبل است .

اما همان دستگاه را اگر سیلندر ها سنگ یا سنباده بخورند و تیغ ها تمیز یا تعویض شوند یا سرنوشت خط های دستگاه تعمیر شوند و سیستم نیرو زنجیری باشد.

 

 قیمت دستگاه چاپ تک رنگ کارتن و جعبه

درباره قیمت دستگاه چاپ تک رنگ کارتن باید گفت لیست بها دستگاه های چاپ کارتن خیلی متفاوت و پیچیده است.

قیمت دستگاه چاپ تک رنگ دست دوم از 26 میلیون لغایت 37 میلیون تومان و یک نوع سایر دستگاه چاپ کارتن دست دوم 37 میلیون تا 48 میلیون تومان میباشد.

صفر این دستگاه از 64 تا 83 تومان میباشند.و نوع سایر دستگاه چاپ کارتن صفر حدودا 93 میلیون تومان میباشد.

 

قیمت دستگاه چاک زن دست دوم و نو

قیمت دستگاه چاک زن زیاد متفاوت میباشد قیمت دستگاه چاک زن دست دوم از 16 میلیون تا 25 میلیون تومان است.

و گونه دیگر دستگاه چاک زن 29 میلیون تا 36 میلیون تومان میباشد بها دستگاه چاک زن متفاوت است.

قیمت دستگاه دایکات پینگ پنگی دست دوم و نو

قیمت دستگاه پینگ پنگی دست دوم تمام سرویس شده و تمام قطعات و ابزارها باره نیاز جایگزینی شده حدودا 37 تا 46 میلیون تومان میباشد.

در صنعت ماشین آلات کارتن سازی یکی از پیچیده ترین قیمت ها،قیمت دستگاه های دایکات ینگ پنگی میباشد.

قیمت دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی