۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

راه اندازی کارخانه کارتن سازی

راه اندازی کارخانه کارتن سازی برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با گروه مقصد جو تماس بگیرید.

تامین کنندگان ماشین آلات لیبل زنی، ماشین آلات لیبل، ماشین آلات لیبل، شرکت تولید ماشین های لیبل

انتخاب بهترین ماشین برای برچسب زدن محصولات

اگر در کار تولیدی هستید، باید بدانید که تولید برای کسب درآمد در بازار امروز کافی نیست. ماشین برچسب‌زنی که در شرکت تولیدی ماشین آلات مقصدجو تهیه می‌کنید. می توانید از صفحه نمایش لمسی استفاده کنید .

کارکرد دستگاه آسان است و دارای نوار نقاله است که کار برچسب زدن را آسان می کند. اگر ما را انتخاب کنید، ما به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید بودجه خود را تعیین کنید.

پیام خود را برای ما ارسال کنید.

مزایای ماشین های کارتن سازی مقصد جو

  • کاهش بار در ماشین آلات با سرعت بالا و طولانی مدت
  • جعبه های متناسب با محصول شما
  • 24/7، 365 روز در سال عیب یابی ماشین
  • گزینه های چاپ برای برندسازی بسته بندی بهتر
  • کاهش هزینه های بسته بندی
  • کاهش ردپای کربن
  • آزادی از اتکا به اشخاص ثالث

راه اندازی کارخانه کارتن سازی سریع و کارکرد آسان با حداقل آموزش، دستگاه های ما قادر به تولید بیش از 100 نوع جعبه  استاندارد و سفارشی هستند

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

راه اندازی کارخانه کارتن سازی ، در مقاله سعی شده است که سود و در آمد کارتن سازی و جعبه سازی را بررسی کنیم و همچنین در مورد دستگاه کارتن سازی اتومات و یا همان دستگاه اتوماتیک کارتن سازی می پردازیم.

همه ی ما به هنگام شروع و آغاز حرفه و صنعتی بررسی می نمایم که آن کار سود و در آمد اش چقدر است ، سپس با بررسی دقیق و کامل در این زمینه آن فعالیت را آغاز می کنیم.

کمپانی مقصود جو با داشتن مهندس خبره و مشاوره متخصص در این زمینه شما را در راه اندازی کارگاه کارتن سازی راهنمایی می نماید.

همچنین انواع دستگاه کارتن سازی در مقصود جو تولید و به فروش می رسد<، که می توانید شما عزیزان صفر تا صد کارگاره کارتن سازی خود را همکاری ما راه اندازی نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و مشاوره تخصص در زمینه سود و درآمد کارتن سازی و جعبه سازی و انواع دستگاه کارتن سازی و نحوه خرید با کارشناس ما در ارتباط باشید.

راه اندازی کارخانه کارتن سازی
راه اندازی کارخانه کارتن سازی
شماره تماس:09124361128

مشاوره برای راه اندازی کارتن سازی

برای تولید کارتن چاپی وکارگاهی که فقط کارتن چاپ دار بتوان تولید کرد به دستگاه برشدستگاه چاپ تک رنگ، دستگاه چاک زن و دستگاه تسمه کش نیاز داریم.
اگر تیراژ و سفارش ما از 5000 تا کمتر باشد و چاپ کارتن تک رنگ یا2رنگ باشد از دستگاه چاپ زنجیری تک رنگ میشود به راحتی استفاده کرد

فقط زمانی که کارتن 2رنگ باشد باید 2بار از دستگاه چاپ، کارتن عبور کند یعنی اول کارتن را تک رنگ میزنیم.

و برای زدن رنگ دوم سیلندر لاستیک و مخزن رنگ را با آب تمیز کرده و سپس رنگ دوم را شروع به تولید میکنیم.

ولی اگر سفارش بیش از 10هزارتا باشد از دستگاه چاپ فلکسو تک رنگ یا2رنگ باید استفاده کرد، اما برای شروع کارتن سازی و سفارش کم مثلا زیر 6000 تا کارتن در روز از دستگاه چاپ تک رنگ زنجیری باید استفاده کرد.

لازم به ذکر است در تولید اگر سفارش بیش از 10000تا  شد از دستگاه لبچسب نیز میتوان استفاده کردکه بهتر از خرید دستگاه چاپ فلکسو است برای اینکه خط تولید کاملتر میشود.

لازم به ذکر است دستگاه منگنه فقط زمانی استفاده میشود که کارتن ما نیاز به منگنه خوردن داشته باشد و برای شروع اصلا لازم نیست دستگاه منگنه خریداری کنیم.

اگر سفارش کارتن منگنه دار گرفتید در هرجای ایران که باشید طی 24 ساعت دستگاه به کارگاه شما ارسال و نصب میشود. میتوانید به جای دستگاه منگنه 2عدد دستگاه تسمه کش نیمه اتومات خرید کرد که بسیار کارایی دارد.

اینجا سوال میشود چرا دستگاه دایکات پینگ پنگی را انتخاب کرده اید؟ 4دلیل مشخص برای پاسخ به این سوال وجود دارد که عبارت است از:

1 دستگاه دایکات فکی خطرناکترین دستگاه در کارتن سازی میباشد و حتما نیاز به اپراتور حرفه ای دارد

2 قیمت دستگاه دایکات فکی بسیار بالاست(حدودا 250 میلیون تومان سایز 120 میباشد)

3 هزینه قالب دایکات روتاری بسیار بالاست و از نظر کیفیت ضعیف است و خطا دارد.

4 کارکردن با دستگاه دایکات پینگ پنگی بسیار ساده است و سرعت و دقت خوبی دارد.

دیگر اطلاعات دستگاه دایکات پینگ پنگی را در صفحه اصلی قسمت اطلاعات دستگاه دایکات پینگ پنگی مشاهده میکنید.

راه اندازی کارخانه کارتن سازی
راه اندازی کارخانه کارتن سازی
شماره تماس:09124361128

 

راه اندازی کارخانه کارتن سازی

 

راه اندازی کارگاه کارتن سازی  در تهران
ملزومات راه اندازی کارتن سازی
دستگاه های راه اندازی کارتن سازی
قیمت راه اندازی کارتن سازی
مشاوره برای شروع کارگاه کارتن سازی
سود و درآمد کارتن سازی

تولید کارتن بدون گفتن یک صنعت بسیار رقابتی است. حاشیه سود به اندازه کافی بزرگ نیست. با این حال، تقاضا آنقدر زیاد است که همیشه فرصتی برای تازه واردان وجود دارد تا مشتری پیدا کنند و پول خوبی به دست آورند.

شرکت مقصدجو برای تولید کنندگان تازه وارد برای ساخت کارتن آماده همکاری می باشد .

راه اندازی کارخانه کارتن سازی
راه اندازی کارخانه کارتن سازی
دستگاه های راه اندازی کارتن سازی

دستگاه های راه اندازی کارتن سازی

راهنمای طرح پروژه تجاری کارتن سازی

کارتن ها در طیف گسترده ای از کاربردها و محصولی همیشه مورد تقاضا استفاده می شوند. بیش از 80 درصد بسته بندی های صنعتی توسط جعبه های کارتن سبک وزن، ساخت آسان، نگهداری آسان، دفع آسان، بدون نیاز به تسمه، مزایای چاپ و تبلیغات، باید در بازار صادرات، قابل بازیافت و غیره انجام شود. .

جعبه های بسته بندی در اندازه ها و شکل های سفارشی متفاوتی هستند و معمولا مربع و مستطیل هستند. جعبه ها از مقوای راه راه با انواع 3 لایه، 5 لایه، 7 لایه و … ساخته می شوند.

این تجارت شامل خرید ورق های راه راه از تولید کنندگان یا بازار و تبدیل آنها به جعبه های سفارشی مطابق با نیازهای خاص مشتری است.

جعبه های بسته بندی  در بخش های مختلف بسته بندی کالاهایی مانند آبجوسازی، ظروف شیشه ای، سیگار، داروسازی، بیسکویت، شیر و فراورده های لبنی، صابون، لوازم آرایشی، چای و قهوه، اقلام غذایی، صنایع پوشاک، مواد شیمیایی، کشاورزی، چرم، استفاده می شود. ، و غیره.

در اینجا 8 مرحله برای راه اندازی یک کسب و کار موفق تولید جعبه بسته بندی وجود دارد:

1. فرآیند تولید را بیاموزید

قبل از ورود به کسب و کار ، داشتن مهارت در محصول و فرآیند تولید بسیار مهم است. شما باید جزئیات مربوط به صنعت را نیز بدانید.

اگر قبلاً سابقه آموزشی در زمینه بسته بندی دارید بهتر است. در غیر این صورت می توانید به کارگاه تخصصی بسته بندی صنعتی مراجعه کنید. همچنین باید بدانید که کدام جعبه های خاص برای محصولات خاص بهترین هستند. بر این اساس، شما همچنین باید مشتریان خود را راهنمایی کنید.

2. طرح تجاری پروژه تولید جعبه بسته بندی

داشتن یک طرح تجاری دقیق بسیار مهم است . کسب و کار تولید جعبه بسته بندی برای شروع به سرمایه متوسطی نیاز داشت. بهتر است گزارش های پروژه سفارشی شامل هزینه ماشین آلات، هزینه مواد اولیه، سرمایه در گردش مورد نیاز، سرمایه گذاری کل سرمایه و تجزیه و تحلیل مالی باشد.
راه اندازی کارخانه کارتن سازی

راه اندازی کارخانه کارتن سازی

همچنین، بیانیه ماموریت و استراتژی تبلیغاتی یا بازاریابی کسب و کار تولید جعبه بسته بندی خود را تعیین کنید.

3. مجوز کسب و کار تولید جعبه بسته بندی 

هر کشوری فرآیندهای صدور مجوز متفاوتی دارد. با مقامات ذیصلاح بررسی کنید و مجوزها و مجوزهای مورد نیاز را تهیه کنید.

در هند برای شروع یک تجارت تولید جعبه بسته بندی، باید مجوز تجارت از مقامات محلی داشته باشید. همچنین، شما باید مجوز کارخانه را دریافت کنید. درخواست رضایت برای استقرار و رضایت برای بهره برداری هر دو از هیئت کنترل آلودگی. برای شروع یک تجارت تولیدی در هند در حال حاضر باید یک ثبت نام GST داشته باشید.

4. ماشین آلات تولید جعبه بسته بندی

برای شروع کسب و کار تولید جعبه بسته بندی، باید ماشین آلاتی مانند کروگیتور، ماشین های چاپ، ماشین های برش و چسب را نصب کنید.

با چندین تامین کننده تماس بگیرید. قبل از خرید، نظرات مشتریان خود را در مورد شرکت ماشین آلات بررسی کنید. از مدت گارانتی ماشین آلات کارتن سازی اطمینان حاصل کنید.

ماشین آلات تولید جعبه بسته بندی

ماشین آلات تولید جعبه بسته بندی

5. هزینه دستگاه جعبه بسته بندی چقدر است

برای ساخت جعبه های بسته بندی به صورت تجاری، باید دستگاه های نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک خریداری کنید. برای عملیات در مقیاس بزرگتر، ماشین خودکار همیشه ترجیح داده می شود.

راه اندازی کارخانه کارتن سازی
راه اندازی کارخانه کارتن سازی
شماره تماس:09124361128

6. حاشیه سود چیست؟

حاشیه سود جعبه‌های بسته‌بندی سنتی حدود 5 درصد بر گردش مالی است. با این حال، می توان آن را با ارائه طرح های نوآورانه و جعبه های بسته بندی با کیفیت بهتر افزایش داد.

7. مواد خام جعبه بسته بندی

ماده اولیه اصلی تجارت تولید جعبه بسته بندی کاغذ صنایع دستی است. شما باید کاغذ کاردستی با کیفیت خوب را از تامین کنندگان جمع آوری کنید. کیفیت کاغذهای کاردستی در واقع کیفیت جعبه های بسته بندی شما را تعیین می کند. سایر مواد اولیه که نیاز به چسب و سیم دوخت دارند.

انواع مختلفی از جعبه های بسته بندی وجود دارد که می توانید بر اساس نیاز مشتری خود آنها را سفارشی کنید. اینها جعبه های راه راه معمولی، جعبه های راه راه با کیفیت صادراتی، جعبه های کارتنی، جعبه های مقوایی، جعبه های چاپی، جعبه های راه راه با روکش نقره و غیره هستند.

8. یک برنامه تبلیغاتی داشته باشید

ابتدا باید خریدار بالقوه کارتن را در صنعت شناسایی کنید. با کاتالوگ محصولات خود با آنها تماس بگیرید.
راه اندازی کارخانه کارتن سازی

راه اندازی کارخانه کارتن سازی
شماره تماس:09124361128