۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی گروه مقصد جو  با یهترین قیمت عرضه شده در بین همکاران می باشد جهت راهنمایی و مشاوره برای راه اندازی کارگاه کارتن سازی با با ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش :09124361128

ساخت دستگاه جعبه سازی به عنوان یکی از نیازهای اساسی کشور امروزه در شرکت های مختلفی انجام می شود، و دستگاه جعبه سازی علاوه بر ایران در سراسر دنیا نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا امروزه کارتن و جعبه ها نقش تعیین کننده ای در زندگی ما دارند.

تولید دستگاه جعبه سازی یکی از بهترین اقداماتی است که در دهه های گذشته برای سهل نمودن امورات زندگی انسان و همچنین کمک به حفظ محیط زیست صورت گرفته است، زیرا قبل از ورود کارتن ها معمولا جعبه ها از چوب تهیه می شد و به دلیل اینکه بازیافت آنها سخت بود، به همین دلیل صدمات جبران ناپذیری به محیط زیست وارد می شد. اما با ساخت دستگاه جعبه سازی و در نتیجه  ورد کارتن ها با زندگی انسان این صدمات تا حدود زیادی کاهش یافت.

در عصر جدید کارتن ها در زندگی ما کاربردهای متنوعی دارند و امورات جابجایی و حمل و نقل را بسیار آسان می کنند. کارتن ها همچنین به بسیاری از وسایل ها و محصولات تولیدی هویت می دهند و نداشتن کارتن برای آنها بی هویتی به همراه خواهد داشت.

دستگاه کارتن سازی تهران

دستگاه کارتن سازی تهران

پیشرفته ترین دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه خط کش برش
قیمت  دستگاه چاک زن
قیمت دستگاه چاپ کارتن
قیمت  دستگاه تسمه کش
قیمت دستگاه دایکات
قیمت دستگاه لمینت

به همین دلایل صنعت ساخت دستگاه جعبه سازی  و در کنار آن کارتن سازی در دنیا گستردگی زیادی دارد، و در ایران نیز به دلیل تقاضای زیاد گاها مشاهده می شود که تولیدات داخلی جوابگوی نیاز بازار نیست و به همین دلیل از شیوه های مختلفی مثل بازیافت کاغذها و کارتن ها در حجم وسیع استفاده می شود.

همچنین صنعت کارتن سازی در دنیا باعث شده که حرفه های مختلفی در کنار این صنعت به وجود آید که این حرفه ها تعداد افراد فعال و شاغل در صنعت کارتن سازی را به میزان زیادی افزایش داده است. همچنین در نگاهی دیگر می توان صنعت کارتن یا جعبه سازی را یکی از صنایع برتر و سودآور دانست. خوشبختانه برای ورود به این صنعت نیاز به سرمایه بالایی نیست و با تهیه این دستگاه ها از مراکز ساخت دستگاه جعبه سازی و مواد اولیه می توان به این صنعت سراسر سود ورود کرد.

کارشناس فروش :09124361128

دستگاه کارتن سازی تهران

ساخت این دستگاه از قرن گذشته در کشورهای اروپایی و آمریکایی رواج داشته و معمولا نیاز دیگر کشورها با این دستگاه ها از طریق کشورهای خاصی که در ساخت تجهیزات جعبه سازی  فعال بودند، تامین می شد.

اما امروزه با گسترش و رشد فناوری در سطح جهانی،  در بسیاری از کشورهای دنیا ساخت دستگاه جعبه سازی انجام می گیرد و تمامی تولیدکنندگان و سازندگان این دستگاه ها سعی می کنند براساس آخرین استانداردهای روز تولید ماشین آلات جعبه سازی را انجام دهند. در ایران نیز شرکت های مختلفی در زمینه تولید دستگاه های تولید جعبه فعالیت دارند که این دستگاه را با کیفیت ها و همچنین ظرفیت های مختلف تولید می کنند.

ساخت دستگاه جعبه سازی باید با استانداردهای لازم انجام گیرد تا خط تولید جعبه سازی دارای سود و بازدهی باشد. اگر دستگاه یا همان خط تولید جعبه با بهترین استانداردها تولید و راه اندازی شده باشد، و به وسیله پرسنل با تجربه کنترل و مدیریت شود، محصول نهایی چیزی خواهد بود که هم مشتریان از آن رضایت دارند و سرمایه گذاران آن می توانند از آن کسب سود و درآمد نمایند.

همچنین با توجه به اینکه امروزه تلاش های زیادی در زمینه کاهش هزینه ها و استهلاک خط های تولید می شود و نتیجه این اقدامات افزایش راندمان تولید است، در نتیجه سازنده دستگاه جعبه سازی نیز باید این نکته را تا حد ممکن در ساخت دستگاه های خود لحاظ کند تا به این وسیله بتوانند محصولاتی شاخص و با بازدهی بالا تولید کند.

ساخت و ساز کارتن سازی

ساخت و ساز کارتن سازی

قیمت ماشین آلات کارتن سازی

ساخت این دستگاه ها باید با بهترین ابزار آلات و دستگاه های صنعتی انجام گیرد تا محصول نهایی از کارایی، دقت و کیفیت کاری بالایی برخوردار باشد. با توجه به اینکه تعداد مراکز سازنده دستگاه تولید جعبه در ایران متعدد اما کم است لازم است برای خرید و تهیه دستگاه مورد نظر خود و راه اندازی یک خط تولید باکیفیت و مدرن، ماشین آلات تولیدی خود را از مراکز معتبر خریداری کرد تا بتوان از آنها انتظار بازدهی مطلوب داشت.

ما به عنوان یک سازنده ، همواره سعی می کنیم تا بهترین استانداردهای لازم را برای محصولات خود فراهم کنیم تا بتوانیم در زمینه شکوفایی صنعت کارتن سازی در ایران تاثیرگذار باشیم. ما به عنوان سازنده دستگاه جعبه سازی در این مجموعه توانسته ایم از بهترین استانداردهای روز بهره برده و تولید دستگاه جعبه سازی را با بالاترین استانداردهای روز طراحی و تولید کنیم.

فروش چسب زن مدرن ماشین

فروش چسب زن مدرن ماشین

همچنین ما برای تمامی ماشین آلات تولیدی خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کنیم و به همین دلیل محصولات با کیفیت صادراتی روانه بازار می کنیم که قطعا می توانند در ترقی و پیشرفت روز افزون صنعت کارتن و جعبه سازی ایران موثر باشند. همچین ما در این مجموعه در قبال محصولات تولیدی خود خدمات پس از فروش داریم و در صورت وقوع اتفاقات، خریداران می توانند از این خدمات استفاده کنند.

ساخت دستگاه جعبه سازی در این مجموعه بر اساس سفارشات مشتریان و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین با نازلترین قیمت انجام می شود. ما در این مجموعه تولیدی آمادگی داریم محصولات تولیدی خود را به سراسر ایران ارسال کرده و خط های تولید سفارشی را راه اندازی نماییم.

فروش ماشین آلات کارتن سازی

سازنده دستگاه کارتن سازی در تهران

ساخت دستگاه چاپ جعبه به دلیل تخصصی بودن توسط مراکزی انجام می شود که به این تخصص دسترسی داشته باشند. دستگاه جعبه سازی در مدل های مختلفی تولید می شود و هر مدل ظرفیتی خاص دارد و در نتیجه قیمت دستگاه جعبه سازی بستگی به مدل و ظرفیت آن دارد.

همچنین محصولات داخلی با توجه به اینکه تولید ایرانی هستند و تماما و یا حداکثر مواد اولیه آنها در داخل کشور تولید می شود، نسبت به نمونه های خارجی قیمت مناسب تری دارند و به همین توصیه می شود برای پایین آوردن هزینه های راه اندازی خط تولید خود از محصولات ایرانی باکیفیت استفاده کنید تا بتوانید با سرمایه گذاری کمتری خط تولید خود را راه اندازی کنید، و همچنین بتوانید سرمایه اضافه خود را در بحث افزایش تولید و کیفیت محصولات صرف نمایید. در حالت کلی ساخت دستگاه جعبه سازی باید به مراکزی سپرده شود که این کار را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهند.

 

کارشناس فروش :09124361128

 

دستگاه کارتن سازی

دستگاه کارتن سازی تهران پیشرفته ترین دستگاه کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن سازی

قیمت ماشین آلات کارتن سازی قیمت فروش دستگاه کارتن سازی قیمت خرید دستگاه کارتن سازی