۰۹۱۲۴۳۶۱۱۲۸-۰۲۱۳۶۱۴۴۲۵۵

دستگاه کارتن سازی با کارایی بالا

دستگاه کارتن سازی با کارایی بالا

تولید و طراحی دستگاه کارتن سازی با کارایی بالا در مقصدجو : چاپ و برش ، دستگاه چاک زن، دایکات فکی ، لمینت و تسمه کش با تکنولوژی روز دنیا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید؛ همچنین گروه مشاوران ما آماده راهنمایی به شما در ارتباط با راه اندازی خط تولید کارتن سازی هستند.

توسعه دیجیتال دستگاه کارتن سازی اتوماتیک با سرعت بالا

<عصر امروز عصر فناوری اطلاعات است. اکثر این دستگاه های بسته بندی هنوز نیمه اتوماتیک هستند. تنها پس از چندین سال توسعه، از جمله دستگاه های کارتن سازی، صنعت ماشین آلات بسته بندی به سرعت در حال ورود به عصر دیجیتال است. ماشین آلات کارتن سازی به اتوماسیون جهشی فوق العاده دست یافته است. سطح هوش فرآیند دیجیتالی شدن را سرعت می بخشد.

دیجیتالی شدن اطلاعات به طور فزاینده ای مورد توجه محققان قرار می گیرد. فرآیند دیجیتال به لطف توسعه بیشتر سطوح انرژی الکترونیکی چین، ظهور فناوری‌های الکترونیکی جدید و نوظهور، به ویژه ظهور رایانه‌های غیرمتمرکز، در حالی که کارایی تولید سایر ماشین‌آلات بسته‌بندی را بهبود می‌بخشد و تجهیزات را انعطاف‌پذیرتر می‌کند، بسیار سریع است.
دیجیتالی شدن عبارت است از تبدیل بسیاری از اطلاعات پیچیده و متنوع به اعداد و داده های قابل اندازه گیری و سپس استفاده از این اعداد و داده ها برای ایجاد مدل های دیجیتال مناسب، تبدیل آنها به یک سری کدهای باینری و معرفی آنها به رایانه برای پردازش یکپارچه. این فرآیند اساسی دیجیتالی شدن است. دستگاه کارتن سازی با سرعت بالا و دستگاه بسته بندی مکانیکی یا الکترومکانیکی سنتی نه تنها اتوماتیک تر، کارآمدتر، هوشمندتر هستند و دستگاه از نظر اندازه کوچک است و فضای مورد نیاز مربوطه نیز کم است. فرآیند دیجیتالی شدن برای پاسخگویی بهتر به نیازهای تولید واقعی و در عین حال بهبود کیفیت بسته بندی محصول در صنایع مختلف سرعت می گیرد.

دستگاه کارتن سازی با کارایی بالا

فروش دستگاه کارتن سازی با کارایی بالا فقط در گروه مقصدجو

 

استانداردهای الزامات عملکرد دستگاه کارتن سازی

الزامات عمومی

1. دستگاه کارتن سازی باید بر اساس نقشه ها و مدارک فنی مورد تایید رویه های مقرر ساخته شود.
2. دستگاه کارتن سازی باید روان و با حرکت صفر کار کند و قطعات حساس، هماهنگ و دقیق و بدون پارازیت و صدای غیر عادی باشد.
3. سیستم روغن کاری دستگاه کارتن سازی و محل اتصال مسیر گاز باید سالم و بدون نشتی روغن و نشتی هوا آب بندی شود.
4. الزامات مربوطه برای نصب و ایمنی سیستم پنوماتیک باید الزامات GB / T 7932 را برآورده کند.

الزامات عملکرد

1. ظرفیت تولید دستگاه کارتن سازی باید به ظرفیت تولید نامی برسد.
2. بسته هایی که در جعبه بسته بندی شده اند نباید به جعبه کارتن آسیب برساند یا اثر مهر و موم ضعیفی نداشته باشد. مواد بسته بندی شده (یا قطعات از پیش بسته بندی شده) و توضیحات باید آسیب دیده، بیش از حد بسته بندی شده، کم بسته بندی یا بسته بندی نشده باشند. نباید کمتر از 99 درصد باشد.
3. سطح فشار صدای کارتن نباید بیشتر از 80dB (A) باشد.
4. هنگامی که سیستم تغذیه دستگاه کارتن سازی خارج از مواد، خارج از جعبه یا فقدان دستورالعمل است، باید هشدار دهد یا متوقف شود.

مشخصات الزامات ایمنی الکتریکی برای دستگاه های کارتن سازی

1. سیستم کنترل مدار دستگاه کارتن سازی باید الزامات GB5226.1 را برآورده کند. ایمن، قابل اعتماد، دقیق است و کانکتورهای الکتریکی محکم وصل شده اند. و شماره گذاری شده دکمه های عملیات باید انعطاف پذیر باشند. چراغ نشانگر باید عادی باشد. باید دستگاه های توقف اضطراری وجود داشته باشد. عملکرد مؤثر محرک توقف اضطراری، فرمان بعدی را به حالت تعلیق در می آورد، که تا زمانی که تنظیم مجدد شود مؤثر است. بازنشانی باید فقط به صورت دستی در محلی که فرمان عملیات اضطراری در آن راه اندازی می شود انجام شود.

بازنشانی دستوری نباید دستگاه را راه اندازی مجدد کند، بلکه فقط اجازه راه اندازی مجدد را بدهد.
2. مقاومت عایق اندازه گیری شده در 500Vd.c. بین سیم های مدار برق دستگاه کارتن سازی اعمال می شود و مدار اتصال محافظ نباید کمتر از 1 MO باشد. 5.3.3 تمام قطعات رسانا در معرض دستگاه کارتن سازی باید مطابق با 8.2 از GB5226.1-2008 باشد. 1 نیاز به اتصال به مدار اتصال محافظ دارد. اتصال بین ترمینال زمین یا کنتاکت زمین و قطعه فلزی زمین شده باید دارای مقاومت کم باشد و مقدار مقاومت آن نباید از 0.10 تجاوز کند. 5-3-4 هادی مدار تجهیزات الکتریکی و مدار اتصال محافظ باید ولتاژ مقاومت حداقل 1 ثانیه را تحمل کند. تست.

دستگاه کارتن سازی با کارایی بالا

 

  • دستگاه کارتن چسب زن
  • برش کارتن در تهران
  •  چاپ فلکسور
  •  خرید ارزان دستگاه برش

تولید و طراحی دستگاه کارتن سازی با کارایی بالا در مقصدجو : چاپ و برش ، دستگاه چاک زن، دایکات فکی ، لمینت و تسمه کش با تکنولوژی روز دنیا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.